Юве излезе на 3-о място след успех над Джeноа

15:43
Отборът на Ювентус излезе на 3-о място във временното класиране на италианската Серия "А", след като постигна победа над Дженоа с 2:0 като гост в мач от 13-я кръг.

"Старата госпожа" бързо лиши двубоя с "грифоните" от интрига. Още в 18-ата минута вратарят на домакините Едуардо си вкара нелеп автогол и даде преднина на Юве. Пет минути по-късно звездата на торинци Милош Красич вкара дежурния си гол и оформи крайното 2:0.

По този начин Ювентус вече събра актив от 23 точки, които му отреждат 3-о място в класирането, а Дженоа заема 9-а позиция с 17 точки.