Моуриньо се чуди защо Рамос бие дузпата (видео)

14:30
Треньорът на Реал Мадрид Жозе Моуриньо, който седеше на трибуните заради наказанието си, бе хванат от камерите в абсурден момент по време на победата на неговия тим с 5:1 над Атлетик Билбао.

"Белият балет" доминираше почти през целия мач срещу Билбао, но бе едва 2:1, когато Серхио Рамос изненадващо изяви желание да бие дузпа в 57-та минута, разписвайки се за 3:1.

"Кристиано Роналдо бие дузпите, но Серхио Рамос отиде при него и му каза, че се чувства сигурен... Моуриньо бе изненадан да разбере какво става, тъй като обича всичко да бъде под негов контрол", сподели Айтор Каранка, асистент на португалския треньор на "Кралския клуб".

На видеото ясно се вижда Моуриньо, който пита "Какво, би ли я?"