Барса размаза Алмерия с 8:0, Меси вкара хеттрик (видео)

22:50
Барселона постигна разгромна победа с 8:0 като гост на Алмерия в мач от 12-я кръг на Примера дивисион. Така каталунците събраха 31-а точки и изпревариха Реал Мадрид, който играе по-късно днес.

Лионел Меси откри резултата в 17-а минута след чудесно двойно подаване с Давид Вия на границата на наказателното поле на домакините. Меси пусна пас по земя за Вия, който с пета му върне и аржентинецът стреля по земя с левачката и прати топката в долния ляв ъгъл на Диего Алвеш.

Две минути по-късно Андрес Иниеста удвои преднината на своя тим. И това попадение на каталунците стана след двойно подаване, което изведе Иниеста на чиста позиция сам на границата на малкия пеналт. Плеймекърът преодоля стражът на Алмерия след прехвърлящ удар с левия крак.

В 27-а минута резултатът стана класически, след като защитникът на домакините Акасиете си вкара автогол. Максуел центрира отляво и бранителят в опита си да изчисти заби топката в собствената си врата.

Десет минути преди почивката Педро бе изведен сам срещу Диего Алвеш и с десния крак крилото на "блаугранас" преодоля вратаря.

В 37-а минута Лионел Меси заби втория си гол в мача, след като получи пас земя от Педро на границата на малкия пеналт. Аржентинецът шутира силно, вратарят спаси, но при добавката Меси бе безпощаден.

През втората част се разписа и резервата Боян Къркич, който в 62-а минута направи резултата 6:0, а четири минути по-късно Меси оформи своя хеттрик.

В 73-а минута пък Боян наниза и осми гол във вратата на Диего Алвеш. В последните седемнайсет минути възпитаниците на Хосеп Гуардиола се смилиха над своя съперник и спряха да бележат.

0:8 Къркич 73-а мин

Алмерия: Диего Алвеш, Мигел, Акасиете, Карлос Гарсия, Фабиан Варгас, Бернардело, Корона, М Бами,Ортис, Гойтом, Пиати

Барселона: Валдес, Алвеш, Пуйол, Фонтас, Максуел,Шави, Иниеста, Масчерано, Меси, Педро, Вия

david_villa_93
21.11.2010 18:09

айде спомнете си последните мачове между реал и барса как завършват и тогава говорете *thumb_up* щото и преди 6:2 бяхте много надъхани нали ... *beer*

yoyothebestplay
21.11.2010 16:44

белите утайки пак се издъниха с коментарите си *joking* *smile* *thumb_up* *beer* ( без Шади )

messyfan
21.11.2010 14:16

Изроде,твоето мнение за мен ни най-малко ме интересува бе.Аз теб мога да те обрисувам всеки ден тук,но ми е под достоинството.Вземи се скрий най-после,че си много,амо много жалък и некадърен.Не са ли ти го казвали скоро.Mierda.

sasedq
21.11.2010 14:00

TheSlimShady Еми на края на първенството със сигурниост ще са изиграли и 2та си мача така че кво ме е ебе мене преди да са ги изиграли кой е 1ви и кой е 2ри по време на първенството ? Интересува ме кой е 1ви на края на първенството.

TheSlimShady
21.11.2010 11:45

sasedq, този метод (директните сблъсъци) се използва, само ако два от отборите са с равен брой точки и са изиграли двата си мача помежду си! *thumb_up*

tttt
21.11.2010 11:01

кво става бе провали мадридски *lol* *beer* *thumb_up*

sasedq
21.11.2010 10:52

TheSlimShady Толкова разбираш готин.В испания ако точките са равни се гледат директните сблъсаци.Това с головата разлика е в други първенства

Cristian0
21.11.2010 10:35

Аз повече симпатизирам на Барса,но си мисля, че в такива дербита на що-годе равностойни отбори с по една суперзвезда,която е над всички останали в отбора( за Барса-Меси,за балета-Роналдо),та такива мачове се печелят с тактика,а Моуриньо за мене мн добре знае как неговите играчи да неутрализират извънземният Лео...Та в този ред на мисли прогнозирам тънка победа на балета!!!!

CVORA
21.11.2010 09:33

идва време на балета *lol* барса ма6ините *beer*

21.11.2010 08:32

оф тука пак ли завистници бе *joking* абе хора само да ви питам : Много ли ви е яд е страх че Барса ще повтори играта си и с/у вас ? *lol* нестига че отбора ви не е видял силен досега ами и говорите леле ебаси малумниците как и не разбраха че статистиката не лъже *lol* И вашия ред ще дойде пичове и тогава , след като си спечелим мача с вас , ще видите какво ще стане *beer*

21.11.2010 01:52

Много си жалък наистина.Просто си мисля дали някога си разговарял нормално с непознати,или селското преобладава у теб.Не си интересен пич,лошото е че се заяждаш само с мен,а ония с кратките изречения ти приглася.И двамата не сте от умните,но поне спрете да обиждате,грозно е.А ти не можеш да кажеш дали съм от село,защото не ме познаваш.Така че.....мери си приказките.

messyfan
21.11.2010 01:23

Абе забелязвам,че двата индивида Real ftw и izrodonomiks всячески и прогресивно отъпяват с всеки изминал ден.Не разбрахте ли вие двамцата бе,че вече не сте интересни с вашите обиди.Че си селянин е ясно,то само селяците псуват и обиждат,ама за другия хубавец-пич,наистина много си кратък и неразбираем.Удължи си малко изреченията или много ти е трудно.Ако в Реал знаят какви неадекватни фенове имат.....

Barcelona1234
21.11.2010 01:19

golemiq geshan не сравнявам барса с сарагоса а просто защото феновете на реал казват че сме искарали нож на умряло куче а това нее така защото толкова са им възможностите на алмерия vs барса и затова паднаха 8-0 а ако бяха играли с сарагоса това нямаше да е така ся разбра ли?просто пример

Real_ftw
21.11.2010 01:01

Казах ви че не е наред момчето не се занимавайте със селяни *thumb_up*

golemiq_geshan
21.11.2010 00:58

Първо : Barcelona1234 ще сравняваш Барса със Сарагоса ли ... ?! Ами като толкова ти стига акъла ... Второ : messyfan приятел много се вживяваш май , всеки отбор си има своите славни мачове , в които всичко му се получава и побеждава с невероятни резултати , но също така и всеки отбор си има своите слаби резултати , в които допуска ако не разгромни загуби , то поне супер изненадващи , идеята в това да си фен е да си зад отбора си и в двата случая и да покажеш подкрепата си ... Тоз филм дет си си го набил за Реал можеш малко да се успокоиш ... Барса наистина може би е фаворит в мача , но като почнете разни фенчета с ващи 5-0 и 6-0 и тем подобни , в които дори самите Вие не вярвате ставаше ужасно смешни ... Аз рзбирам казваш 10-0 , защото го мислиш че всъщност това ще бъде реалния резултат , но с нещо няма ли да го защитиш или просто като поредния жалкар влязъл да злорадства *sick* *thumb_down* *erm*

21.11.2010 00:51

messyfan ти много говориш ама ще се види на 29.ЗАГЛЪХНИ

Real_ftw
21.11.2010 00:24

Така игнорирам тоя под мен очвяидно детето не е добре с главата и няма смисъл да го тормозим допълнително.Лошо е когато селяните превземат Интернет тоя селяк messyfen е още един пример за това.Айде лягай си че утре ще излизаш да пасеш кравите рано рано у село *lol*

telkisky
21.11.2010 00:23

това умряло ку4е измакна 2-2 на този стадион с мн помощ от садията и касмет *lol*

messyfan
21.11.2010 00:04

В тренировъчно темпо 8:0,а в нормално как ли щеше да завърши,а?Че са най-велики спор няма,но с колко ще разбият Реал на 29-и?Много лошо се пише на балета,в това бъдете абсолютно сигурни.Е,за този мач ще извадим нож на живо куче,все пак са Реал.Желая успех на Барса по пътя към 5-та поредна победа над Реал. *thumb_up*

20.11.2010 23:50

умряло е защото играха с барса ако играеха със сарагоса нямаше да е умряло *thumb_up*

Real_ftw
20.11.2010 23:38

На умряло куче нож вадят.Лошо е за испанският футбол че Алмерия спряха да играят след 3тия гол *sad*

20.11.2010 23:33

sasedq.. Нали знаеш, че ако точките са равни се гледа головата разлика.. *thumb_up*

Unbeatable_fen
20.11.2010 23:15

sasedq такива като теб ми стават смешни който са фенове на барса само и само заради лео меси ех че футболни маняци няма що *lol*

Exi7
20.11.2010 23:07

yoyothebestplay , тука можеш да спамиш но в темата за Арсенал не те виждам , мишок малак .. хахахах *lol*

luddeN
20.11.2010 23:06

db:"Барса с 90-минутна вечерна тренировка" *wink*

20.11.2010 22:59

важно е сега да го повторим с/у Панатинайкос... е не головете а играта *thumb_up* *cigarette* *wink* *beer*

sasedq

TheSlimShady Ще ми кажеш ли една причина заради която да гледам каква е головата разлика в испанското първенство ?

20.11.2010 22:56

Като фен на Реал.. не се радвам особено, заради това, че ни изравнихте головата разлика, но аз много уважавам Барса и мога да кажа, че заслужено си вкараха и 8-те гола! *thumb_up*