Португалия разгроми Испания (видео)

08:04
В контролен футболен мач, игран на стадион "Луш" в Лисабон, националният отбор na Португалия разгроми световния шампион Испания с 4:0.

Първото полувреме премина при поделено надмощие. Все пак късметът бе на страната на домакините, които успяха да поведат чрез Карлош Мартинс секунди преди последния сигнал на рефера Антони Готие от Франция.

През второто полувреме обаче португалците напълно надиграха световните шампиони, отбелязвайки още три безответни гола - чрез Хелдер Пощига в 49-та и 68-та минути и чрез Уго Алмейда в добавеното време.

Rusiq111
18.11.2010 12:30

абе тъпаци когато трябваше да бият Испанците биха Португалците ... Сега е все тая дали ще бият или ще паднат...Иначе за мача очаквах че може да има издънка но чак такава не съм си и помислял... Португалците трябваше да ги бият поне 7-8:0 ... Добре че беше Касияс та изкара няколко положения ...

teenage_head
18.11.2010 11:51

Направо ги размазаха, чисто 5-0 с онзи отменения гол. Само ми е жал за Касияс, защото е един от най-добрите вратари в света *smile*

Dante_Shift
18.11.2010 09:26

ООоооо, след като изгледа клипа и осъзнах, че победата на Португалия е подарена от съдиите : при два от головете имаше 22см засади *lol* И това ми били световни шампиони - втора среща срещу малко по-стабилен отбор и допускат 4 гола *sick*

Dante_Shift
18.11.2010 09:18

Нищо ново под слънцето. Тоест има ново! - Играх си го мача "1", но и през ум не ми е минавало, че Испания са толкова слаби и Португалия буквално ще ги помете.