Милан стана лидер в Серия А, \"росонерите\" надвиха Палермо

23:54
Милан излезе начело в Серия А, след като победи Палермо с 3:1 като домакин.

Алешандре Пато откри резултата в 19-а минута. Бразилецът надскочи защитата на сицилианците след центриране от корнер и с глава прати топката във вратата на Сиригу.

Бачинович изравни в 63-а минута след удар с десния крак от около двайсет и пет метра. Топката прелетя по земя в долния десен ъгъл на безпомощния Абиати.

Тринайсет минути преди края домакините получиха право да изпълнят дузпа, която Златан Ибрахимович реализира, а в 83-а минута Робиньо оформи крайното 3:1.

След като Лацио загуби днес като гост на Чезена, милан се изкачи начело в Серия А с 23 спечелени точки.

Милан - Палермо 3:1

1:0 Пато 19-а мин
1:1 Бачинович 63-а мин
2:1 Ибрахимович 75-а мин (д)
3:1 Робиньо 83-а мин