Слаб Юнайтед пак би Уулвс в добавеното време, Берба не игра

18:53
Манчестър Юнайтед победи Уулвърхямптън с 2:1 на "Олд Трафорд" в мач от 11-я кръг на Висшата лига.

Димитър Бербатов не бе в групата на "червените дяволи" за този двубой заради вирусно заболяване. Домакините се представиха слабо, но в типично свой стил стигнаха до успеха в 93-а минута. И двата гола за Юнайтед вкара Джи Сунг Парк. На скоро домакините победиха тима на Мик Макарти за Карлинг къп и пак с попадение в продължението.

Оуен Харгрийвс, който се завърна след дълго лечение на контузия, престоя на терена едва 5 минути. Халфът получи болки и бе заменен от Бебе. В 6-а след центриране отдясно Дойл от гостите стреля с глава, но слабо в ръцете на Ван Дер Саар. "Червените дяволи" очаквано владееха повече топката в началото. Играта им в атака обаче бе отчайващо слаба. След 20-а минута последваха силни минути за Уулвс и в 26-а минута Миляш стреля от границата на наказателното поле, топката рикошира във Видич и мина малко встрани от страничната греда. Подемът на "вълците" продължи кратко и до края на полувремето Юнайтед атакуваше, но не създаде почти нищо опасно в предни позиции. В 45-а минута обаче Флетчър изведе Парк сам срещу Ханеман през центъра на защитата и халфът го преодоля за 1:0.

Юнайтед продължи с безидейната си игра и след почивката. В 62-а минута Бебе стреля слабо към вратата на гостите, стражът за момент изпусна, но след това бързо улови топката. В 66-а "вълците" стигнаха до изравнително попадение, дело на Ибанс Блейк. Футболистът на Уулвс получи топката в наказателното поле на домакините, обърна се и отблизо вкара за 1:1. "Червените дяволи" веднага обсадиха наказателното поле на съперника, но при една контра гостите бяха близо до втори гол. В 80-а минута Флетчър се озова сам срещу Ван Дер Саар, но би неточно. До края Юнайтед атакуваше и за кой ли път стигна до гол в добавеното време. В 93-а минута Парк с плътен удар по земя донесе успеха на своите.

Ето и стартовите състави на двата отбора:

Манчестър Юнайтед:
Ван Дер Саар, Евра, Фърдинанд, Видич, Браун, О\'Шей, Флетчър, Харгрийвс, Джи-Сунг Парк, Обертан, Ернандес

Уулвс: Ханеман, Стърмън, Уорд, Бера, Фоли, Едуардс, Хенри, Хънт, Джарвис, Миляш, Дойл

marian4y
07.11.2010 15:45

измислените фенчета на челси колко сте зле .. пишете си във ваще теми и форуми ,че на всеки мач на Манчестър с по 3-4 страници .. *thumb_up*

Notlike
07.11.2010 09:21

Оф, тея като не вземат титлата, все някой им лежал, пъшкал и прочие. Хайде, съвземете се, случват се грешки, Джерард няма да изпорти мача я. А и освен това Челси бяха в топ-форма, а Ливърпул много трагични. Днес ще си проличи все пак дали Ливърпул има някаква промяна към по-добро, или са същите кифли. Надявам се да победят, разбира се.

The_Winner1
06.11.2010 23:40

steffaka12_ - не бе "легнете ни,пуснете ни,уредете ни титлата" *lol* че явно някой хора немога да проумеят че Дрогба беше на точното място в точния момент, а не че Джерард е искал да му подаде *wink*

The_Winner1
06.11.2010 22:18

goshettu - пийни нещо да се успокоиш *lol* ти видя ли че Ливърпул са продали мача? или просто ти е по-лесно да умаловажи факта че Дрогба се беше пласирал супер и успя да отнеме и да вкара... и какви 3 неотсъдени дузпи, според мен бяха 14 и какви са тея сметки къде ги правиш немога да разбера *erm* а точно миналата година незнам колко щеше да е честна титлата за Юнайтед с съдийските "грешки" в тяхна полза *sick* и аз съм над 12 и мога да ти кажа че имаш нужда от помощ... нещо ми се виждаш недоразвит *thumb_up* BoBi_Levskara - да ти кажа ли в момента един отбор който превъзхожда Юнайтед???

rokera_henry
06.11.2010 21:41

Защо трябва някой да е завистлив или псевдоразбирач, за да каже факт? Какво е нивото на Юнайтед? В момента са слаби и се вижда.. Има отбори в Англия, които играят по-добре от тях. Говоря обективно и както виждам нещата, без да се заяждам. Фен съм на два отбора - Арсенал и Левски. Така че, нищо лично.. *smile*

Notlike
06.11.2010 21:16

Не че нещо, ама при статия с име ".., Берба не игра", да слагаш снимка на Ман Юнайтед и човечецът най-вдясно да е Бербо, не знам.. тъпо ми се вижда.

BoBi_Levskara
06.11.2010 20:58

До всички завистливи и псевдоразбирачи.Да си голям отбор означава да се бориш докрай и да не се предаваш въпреки всичко.Това е Ман.Юнайтед играе се до последния съдийски сигнал.Когато и другите английски отбори разберат това тогава могат да се нарекът големи и да стигнат нивото на Манчесър Юнайтед.

06.11.2010 20:51

Не е сефте манчо да побеждават с клизма.. Те и така станаха шампиони едната година. Мачове с по 1-0 и голове в добавеното продължение и я с някое подпиране, ама така е, футбола се брои на точки не на кой какви мачове печели или как...

goshettu
06.11.2010 20:41

be_a_gunner tи си тъпо копеле ... 3 мин се дават за 6 извършени смени .. 1 мин от съдията за спирането на играта щото тея Вълци не спряха да фаулират +тфа 1 мин си отиде за празнуването на гола на Ебанкс Блейк .. !!! Честна е победата при едно от положенията имаше дуЗпа за Юнайтед, но картона за симулация на Ернандез си е съвсем заслужен !! Дано да бием сити а и утре Челси да паднат от СКАПАНИТЕ ЛИВЕРПУЛ,,, никак не ги празех ама от мин година продадоха си ма4а с Челси само и само Юнайтед да не е Шампион пък и какво съдийство само на мача Челси Ман Ю(2-1) 3 неодсъдени Дузпи, гол от засада на Дрогба.да приеха гол с ръка на македа но пък и една от 3-те дузпи да бяха свирили ма4а беше поне Х а ако беше така разликата от 1 то4ка оставаше а във следващия кръг тотнам би с 2-1 Челси а ман Юн праиха 0-0 с Блекбърн и така 2 точки после се победи ( 4 ) за Юнайтед и тирлата беше наша ама говедата от ливерпул и страшните съдии лишиха от 4естна титла Червените Дяволи .. искам един човек да ми каже прав ли съм (по възможност да не е некфо малко лапе под 12 години и да е фенче на ливерпул или на челси [тея на арсенал поне са откровени пове4ето])айде само да кажа GGMU *thumb_up*

mrkamenica
06.11.2010 20:07

Мойто момче и във Вълците имат един Флетчър

fena_man_utd
06.11.2010 19:46

Добра победа,но само до там.Днес почти с нищо не впечатлихме не може за цял мач да отправим само 3-4 точни удара.Добре че бяха двата гола,че си беше за резил мача иначе.Като цяло пестелива игра и само на моменти играха.В края на първото и края на второто полувреме.Точно когато и паднаха двата гола през другото време се разхождаха и се чудеха какво да правят с топката.Все пак важна е победата и че отново сме в борбата за титлата.Честита победа на всички дяволи и дано бием и Сити в продълженията,че не сме ги били отдавна.

beckham_07
06.11.2010 19:36

Е,вие незнаете ли,че ЮНАЙТЕД имат поне един поставен човек при реферите.Отделно във ФА и поне двама в противниковите отбори.Супер смешници.Дано ЮНАЙТЕД да продъжават да вкарват голове в продълженията напук на всички разбирачи тук !!!!!!! *devil* Чесито на всички за днешната победа *beer*

gopencet0
06.11.2010 19:35

хахаха айде пак почнаха някви сьмнения в сьдията *lol* ми може този човек който е отишьл да е питал нещо или да претендира за някаква случила се ситуация на терена в този момент. А пьк и 3мин да беше продьлжението гола падна в 92мин и 25сек. някьде така че няма значение

krasenco
06.11.2010 19:30

be_a_gunner човекът просто е отишъл да попита колко е добавеното време,не прави от мухата слон!

bobskia1
06.11.2010 19:27

А плик видя ли?Имаше спиране на играта.Нормално си беше продължението.А гледа ли Болтън с Тотнъм.Съдията даде 4 мин. продължение а играха 6 мин.Коментирай това!!!

TheSlimShady
06.11.2010 19:26

"за кой ли път стигна до гол в добавеното време" *lol* *lol*

be_a_gunner
06.11.2010 19:20

Един въпрос! Какъв е този г-н(с сиво яке на манчестер, явно е от щаба) който, който в 88' мин отиде при четвъртия рефер, каза му няколко думи и се върна при другите господа, преди рефера да покаже добавеното време. Гледах мача от 75' мин и не видях нито едно спиране на играта, освен ако преди това е имало. Мисля, че 4 мин са много време

thrill
06.11.2010 19:11

Такива са реалностите, няма какво да се заблуждаваме. "Юнайтед" няма потенциал да гази безпроблемно във всеки мач. *sad* Единствено с добър баланс, с правилно разпределение на силите може да се извлече максимума, като в повечето случаи (както и в днешния) се стига до надлъгване на противника. Старата шотландска лисица знае това и странните експерименти със състава са проява именно на такъв подход. Тази вариативност, от една страна съхранява силите на основните състезатели в битките на няколко фронта, а от друга не позволяа на противниците да се адаптират към начина на игра на отбора, който макар и с изграден облик и стил, все пак се опитва да търси разнообразие. Кадрово, "Юнайтед" отстъпва на "Челси" и това е очевидно.

red_devil17

приятелю* . Извинявам се за правописната грешка...

red_devil17
06.11.2010 19:10

The_Winner1 - малки приятеля задръж малко ? Само едно нещичко не разбра , от кое да ме е яд , че победихме ли ? И кое е смешното ? Според мен е това , че такива изчадия като това на което писах ! Няма да се покрие , като плъх както най-много му приляга , а тръгва да ругае ! А за това да ни поздрави , просто съм го изклячил , понеже се изискват доста мозъчни клетки в повече , които такова нищожество е тръдно да притежава ! *thumb_up*

The_Winner1
06.11.2010 19:05

red_devil17 - смешно, смешно ама си си изял ноктите нали *lol* и стига с тва самочувствие защото няма нищо общо с късмета *wink* добре че бяхте пуснали и другия Флетчър та да ви помага *thumb_down*

don_a4o
06.11.2010 19:04

ако утре Челси и Арсенал си вземат мачовете ще стане мн интересно борбата ще е между 3-те отбора Тотнам и Сити ги отписвам въпреки че има още доста кръгове

beckham_07
06.11.2010 19:03

Късмета идва при силните,а също и при тези с характер !!!!!!! *devil*

ENGLANDFTW
06.11.2010 19:02

Тука Фърги много несериозно се отнесе. Не може да пуснеш само един Флетчър и да искаш да биеш, макар и слаб отбор като Уулвс. А това недоразумение Бебе, за когото се дадоха 11 милиона паунда незнам как да го коментирам. Добре, че накрая влезна Скоулс, това реши мача.

don_a4o

В Сряда Манчо ще бие Сити почти винаги успява пък и те са в Криза малка сега

MeToDueB
06.11.2010 19:00

обаче в Сряда трябва по-сериозно отношение и състава да бъде по-сериозен и отбора да играе по-сериозно срещу Сити, че тогава шанс не се знае дали ще има

headhunters
06.11.2010 18:59

*lol* хаха манчестър показват характер като миналата година 15 победи в 90+ до гол.. тая година пак се почва по същия начин бр бр късмета е с вас *beer*

SCHNEIDER7
06.11.2010 18:58

МИШКИИ !!! НЯКОЙ ДЕН МНОГО ЩЕ ВИ ТЪРКАЛЯТ. СМЕШЕН МАЧ *thumb_down*

don_a4o

Браво на Манчо не е важна играта а 3-те точки Жалко за Улв а Парк не е левак днес му беше деня и стига с тоя Бербатов вкара преди месец 3гола на Ливера и затъна или не го пускат сега пък е болен

igotleanxD

MeToDueB,Г-н Бербатов вие не бяхте ли на терена днес седяхте в уинер да фалите отбора си *lol* *lol* *sick*

Madoto_1
06.11.2010 18:57

Методиев, в 91' минута Maloney направи уникален удар, но вратаря спаси, но все пак тази победа ни изкачва на 1-во място и със сигурност ще ни накара да забравим смешната и незаслужена загуба от Рейнджърс! *thumb_up*

Madoto_1
06.11.2010 18:56

Няма значение с късмет или без късмет след като Юнайтед е спечелил значи го е заслужавал с нещо.Всеки отбор има такива мачове така че, не можем да казваме, че Юнайтед са най-късметлийския отбор след като е спечелил в 93-та минута.Честито на феновете на ''Червените дяволи''.

gopencet0
06.11.2010 18:53

Е*бахти измьчения мач сьс някьв супер кьсмет победихме *cigarette* Най - противния играч за мен в Юнайтед донесе победата, много важни 3 точки igotleanxD тихичко само *lol*

MeToDueB

браво на левака Парк, извади късмет и евала на Юнайтед за пореден път над 150 мача с различен състав, бих казал много експериментална халфова линия и успяха, но много трудно наистина ..

headhunters
06.11.2010 18:51

победа в типичен стил за Манчестър .. 90+ игра до гол *thumb_up*

The_Winner1

тоя Стивън Флетчър мамицата му мръсна *angry* един точен пас не направи и при най-чистата позиция изпусна *sick*

igotleanxD
06.11.2010 18:50

Може ли такова нещо Уувс да не можете да биете много сте добри *lol* *thumb_up*

MeToDueB
06.11.2010 17:59

абе състава е такъв, защото в сряда има мач с Ман Сити, после пак мач през уикенда и после ШЛ, какво да натоварва Скоус, Бербатов и Нани с 4 мача за две седмици ли .. за тов не играят. Така е преценил Сър Алекс, за това не е хубаво да се залага на Ман Ю преди мача, но ни опровергаха в крайна сметка, те са отбор с класа .. от нищото с никакъв състав пак са способни да бият и то гол точно в края .. както подобава на отбор от подобен ранг

gutito1964
06.11.2010 17:53

добре че вкарахме гол в първото полувреме

thinker
06.11.2010 17:49

Мисля, че този гол си е направо чист късмет. Стареца почна вече да се подиграва с феновете - какъв е този смешен състав, не знае ли, че всеки мач е важен и 3-те точки са си 3 точки.

Ginekologa
06.11.2010 17:48

пак късмета леле имаши рекушет иначе аут еи цовате го тоя парк и се той вкарва

Madoto_1
06.11.2010 17:45

Аз все пак мисля, че Юнайтед ще спчели, защото Уулвс вече изпусна 2 страхотни положения за гол, а Юнайтед едва ли ще прости такова нещо.През вторите 45 минути мисля, че Юнайтед ще вкара 2 гола и ще спечели с 2:0.

MeToDueB
06.11.2010 17:42

хаха добре, че не заложих на Ман Юнайтед .. тоя мач е Х2

Ginekologa
06.11.2010 17:32

ебахти скучния мач лелее *joking* 30 мин каде е ман ю 1 удар нямат Обертан, Ернандес *lol*

06.11.2010 16:44

Еми нормално последните два мача най - ниска оценка вие какво очаквате? вече мача отива към 1 *smile*