Ливърпул обърна Наполи след хеттрик на Джерард

00:09
Отборът на Ливърпул вече е убедителен лидер в своята група 12 от турнира Лига Европа след успех на Наполи като домакин.

Първото полувреме на мача бе за гостуващия тим, който се оттегли на почивката с гол аванс, след като в 28-а минута звездата на тима Езекиел Лавеци откри резултата. През втората част обаче дойде моментът на капитана на Ливърпул Стивън Джерард, който вкара три попадения и донесе победата за своя тим. Английският полузащитник се разписа първи в 76-а минута, след това в 88-а от дузпа и минута по-късно оформи хеттрика си и крайното 3:1 за Ливърпул.

В другата среща от тази група румънският Стяуа надделя над Утрехт като домакин с 3:1

fortag
05.11.2010 19:28

Аре припомнете си кви бях прогнозите на лив-ман преди 2г. на олд трафорд, когато манчо паднах с 1:4??????????/?

ceco26
05.11.2010 15:17

*lol* Страшна форма за Челси...колкото Левски ли бе? *erm* Падат от Нюкясъл, падат от изкуствените Сити...Ще бия Пуул и кво? Къде бяха Пуул, къде са Челси? 1:3 е за мен мача, ама да бият така Манчо, Сити, Тотнъм. А по история...Челси са като 10тодевизионни спрямо Пуул и Манчо. *party* *lol*

kobratabg
05.11.2010 15:08

В дербито срещу челси просто ще си паднем отново но да се надяваме след това пак да продължим да бием че е смешно любимият ми отбор да е в долната таблица на класирането. Но където и да е Ливърпул винаги ще е в сърцето ми.

manutd777
05.11.2010 14:09

Феновете на Пуул сте просто смешни. ОК били сте Наполи, но това не е Челси. Сините са в страшна форма, а вие още излизате от криза. 1-3 за Челси в неделя.

stasi88
05.11.2010 13:29

Лешояд кои наричаш помяр бе?! И да може аз да съм фен на Челси, но Наполи са ми любимците в Италия! За това и аз пиша в темата! И Лузърпулци радвайте се, че в Неделя ще има 2-3-4 *thumb_up*

Juventus_tifoz
05.11.2010 08:08

Със стария Рой, Пуул ще стигне далече в ЛЕ. Миналата година с Фулъм стигна финала.

leshoqd
05.11.2010 07:27

само немога да разбера защо пумяри от като тези на челси се месят в толкова славна история на ПООЛ *wink*

stasi88
05.11.2010 06:18

Монго ми е жал за любимците ми Наполи *sick* Иначе отново Лавеци показа, че е супер голмайстор. Но всичко се връща! В неделя Челси ще ги размаже! 0-2І3