Фенски десант на \"Герена\" вдига Левски

08:50
Стотици левскари готвят десант на "Герена" днес след трите поредни загуби на Левски. Поводът обаче не е линч на футболистите, някои от които с диагноза "звездомания". Напротив. Сектор "Б" реши да вдигне отбора за съдбовния мач с Лил от групите на Лига Европа. Само с победа в четвъртък ще остане жива мечтата за стигане до елиминационната фаза на втория по сила евротурнир.

"Във вторник от 18:00 часа ще има масово посещение на последната открита тренировка преди двубоя с Лил! Всеки, който е свободен и има желание да подкрепи футболистите преди тъй важния мач в четвъртък, да заповяда в 17:45 часа пред сектор "В" на стадион "Георги Аспарухов", призоват "сини" привърженици чрез официалния си сайт, цитирани от "24 часа".

"Не играйте за точки. Играйте за Левски", обърнаха се феновете към играчите. И обещаха здрава подкрепа в четвъртък.