Черно море подава жалба срещу Антон Генов

10:00
Спед края на срещата от 12-я кръг на "А" ПФГ между съставите на Черно море и Локомотив София (1:0) от пресслужбата на варненския клуб съобщиха, ще подадат жалба срещу главния арбитър Антон Генов. Претенциите на "моряците" са за две неотсъдени дузпи, съобщава вестник "Футбол".

Първо в 45-а минута Светослав Дяков бил играл с ръка в собственото си наказателното поле, а ветеринарният доктор пропуснал да накаже нарушението.

В 88-а минута пък Георгиев бил фаулиран от Румен Горанов в наказателното поле на „Локомотив", но Генов отново преценил, че нарушение на правилата не е извършено.

Твърде любопитна е реакцията на варненци, които въпреки че спечелиха мача предявяват претенции към съдийството. Но все пак те си търсят правата независимо от резултата. Марио Жардел заби победния гол в ранното неделно дерби, като това бе и първото попадение на бразилеца в родната "А" група.