Наполи излезе пети в Италия след успех над Бреша

18:02
Отборът на Наполи победи с минималното 1:0 Бреша в мач от 9-я кръг на Серия "А" и излезе пети в класирането в италианското първенство.

Единственото попадение в срещата падна в 77-а минута и бе дело на Езекиел Лавеци.

Голове на Санчес и Исла пък донесоха победата с 2:0 на Удинезе над Бари, които пропуснаха дузпа чрез Барето. Каляри победи Болоня с 2:0 след попадения на Нене в 51-та и Наинголан в 78-та. Сампдория пък открадна победата като гост на Чезена след попадение на Пацини в 90-та минута. Парма на Валери Божинов и Киево завършиха без голове, но с по десет човека след червени картони на Джемайли и Фернандес.