Феномена вкара на Фламенго (видео)

14:24
Отборите на Фламенго и Коринтианс завършиха наравно 1:1 в дербито от 32-я кръг на бразилското футболно първенство.

Попадението за гостите отбеляза легендарният нападател Роналдо, който откри резултата в 31-а минута, след като получи топката непокрит в наказателното поле и преодоля вратаря с техничен удар с десния крак. Изравнителният гол за отбора на Фламенго реализира Диого три минути след началото на второто полувреме на мача.

След този мач Коринтианс дели първото място в класирането заедно с тимовете на Флуминенсе и Крузейро, като всички имат по 54 точки, но последните два не са играли срещите си от кръга.