Интер победи Киево, Лацио навакса три гола в Удине

18:07

Интер победи Киево с 4:2 и преди дербито между Ювентус и Милан вече има 9 точки преднина на върха в италианското Калчо.

Максуел откри за домакините още в 3-а минута. Две минути след началото на второто полувреме Станкович удвои и като че ли всичко изглеждаше ясно. Не така мислиха обаче гостите, които намалиха на 1:2 в с гол на Пелесиер в 51-а минута. В 65-а Мантовини изравни за Киево. Ибрахимович донесе победата на Интер с два гола в 79-а и 88-а минута.

В друг интересен мач от неделния следобед Удинезе и Лацио завършиха 3:3. Домакините поведоха с 3:0 до 55-а минута с две попадения на Ди Натале и гол на Куалиярела. Сарате и Диаките намалиха за "Римските орли", а 5 минути преди края Ледесма изравни резултата.

0:2 Падалино (81)

Вчера Болоня победи Торино с 5:2, а Наполи срази Лече с 3:0. От 21.30 е дербито на кръга между Ювентус и Милан.