Интер победи Тотнъм, Бейл за малко сам да обърне мача (видео)

23:36
Интер победи Тотнъм с 4:3 в мач от група "А" в Шампионската лига.

"Нерадзурите" рано, рано убиха надеждите на "шпорите" за позитивен резултат и още до 14-а минута вече водеха с 3:0. При първата си атака италианците откриха резултата, след като Самуел Ето\'о изведе Хавиер Санети на стрелкова позиция отляво и бранителят простреля Еурелио Гомес за 1:0. В 8-а Уесли Снайдер със страхотен пас намери Джонатан Биабиани зад гърба на Асу-Екото, Гомес пресрещна младока, фаулира го и бе изгонен с директен червен картон, а домакините получиха дузпа. Ето\'о не остави никакви шансове на резервния страж Карло Кудичини и удвои аванса на Интер. В 14-а след добра комбинация Деян Станкорич стреля от дъгата на наказателното поле и за трети път прати топката в мрежата на Тотнъм. Десет по-късно отново Станкович можеше да отбележи, но Кудичини отрази удара му със странична ножица. В 27-а минута Питър Крауч след добро центриране би много неточно над гредата. В 35-а Ето\'о бе изведен зад гърба на английската защита и вкара четвърти гол за "нерадзурите". Две минути преди края на първата част Кубичини отрази два последователни удара на Майкон.

Гарет Бейл върна едно попадение в 52-а минута след чудесен индивидуален пробив отляво и плътен шут по земя. Въпреки това, Интер изцяло контролираше мача, не допусна повече опасности и на 2-3 пъти имаше възможност да направи победата си по-убедителна. В края на двубоя обаче Бейл изригна с два гола и накара "нерадзурите" да потреперят.

Стартови състави:

Интер
: Сезар, Санети, Лусио, Станкович, Самуел, Майкон, Киву, Биабиани, Снайдер, Коутиньо, Ето\'о

Тотнъм: Гомес, Хътън, Бейл, Галас, Хъдълстоун, Басонг, Асу-Екото, Джинас, Модрич, Ленън, Крауч

4:3 - Бейл, 90\'

В другия двубой от групата Твенте и Вердер Бремен завършиха 1:1.

niki_hameleona1
21.10.2010 15:00

Тва за спирането преди да се бие дузпа не беше ли забранено *wonder*

Iv3rs0n
06.06.2011 00:07

Това правило е малко неразбираемо защото попринцип е забранено да се спира на място преди удара но е позволено забавяне, според мен си зависи съдията как ще го тълкува *beer*

tenebrum
21.10.2010 14:49

комик е майка ти,и се научи да пишеш неграмотник,много малоумни лапета се навъдиха напоследък ей *lol*

SADMAKER
21.10.2010 14:30

Тозпак пенсии ахаххахахаа я тихо тихо комик

tenebrum
21.10.2010 13:36

добре че съдията беше от интер и че ако не му беше дал червен картон,защото положението беше най много за жълт интер щяха да паднат.и все пак с 10 човека и като гост 3 гола евала,сега в Англия ще лапнат още 3 от Тотнъм и ще паднат тея пенсии *lol*

sixonenine
21.10.2010 13:28

хахаха говорете за интер колкото искате,този мач ще се помни с хетрика на бейл срещу интер в италия *lol*

Iv3rs0n
21.10.2010 12:39

Стига писали Тези неадекватни заглавия бе ... ясно се видя че Интер играха 35 минути и след това спряха. вие след гола за 4:2 да не си помислихте вярно че ще има обрат хаХАхаХААхахаХа

biserms
21.10.2010 08:29

Абе 3те гола на Тотнъм бяха почти еднакви - особено първия и втория бяха КОПИЯ, третия почти същия и той и то все от Гарет Бейл *lol*

BeasT
21.10.2010 05:26

видя се че жулио сезар хубаво покрива десния ъгъл! ама вляво нещо... *lol*

Xelikopterr
21.10.2010 05:05

Да им е за урок на Интер, че не трябва да се отпускат докато не е свирен край на мача. Все пак не мисля, че е била налице реална възможност да пропуснат да вземат пълния комплект от точки в мача.

flipicha
20.10.2010 23:53

Вижда се ,че без Жозе ,Интер не е същият.Ако Жозе беше,едва ли щеше да допуснат 3 гола

Ginekologa
20.10.2010 23:46

Гарет Бейл тоя пич не ее за тотнъм многоо играе а с тия титла няма види *sick*

tenebrum
20.10.2010 23:43

прав не ами,хубо че бяха с 10 човека иначе можеше и да ги обърнат,макар че тоя картон червения едва ли биха дали на интер ,най много жълт.Евро шампиони хаха смешка

tenebrum
20.10.2010 23:40

Гарет Бейл ги направи криви тея смешници от интер ,ще ги видим в Англия мача италианчетата как ще го поемат големия *lol*

neo12345
20.10.2010 23:39

има и друг мач но на терена наа тотъм ТЕ ГРОМЪТ !!!! (говора за тотнъм *smile* )

20.10.2010 23:04

Интер тотално се отпуснаха...отиват до наказтелното поле влизат излизат и не удрят само се вартят там почиват си май вече и не очаквам да вкарат още голове или най мн 1...и др личи си че имат проблеми в защита просто и 2та централни са по на 32 и се вижда че ако им доиде 1 младо момче като Гарет Беил може да си ги надбяга 2та без проблем...

Unbeatable_fen
20.10.2010 22:37

тея Тотнъм са много зле нямат опит а тръгнаха да се надиграват с европейския шампион

breezer_fan
20.10.2010 22:12

Аре бееее кво става защо зациклиха на 3:0... *sick* Искам да гледам голове.Стягайте се Интер *joking*

20.10.2010 21:11

Искам Интер да победи но се съмнявам, доста мачове изиграхме с този състав и сме леко предвидими вече , дано Рафа да се рздвижи малко през зимния трансферен прозорец *smile* трябваше да вземе Силва и Класнич или някой подобен