Иван Иванов си заби автогол срещу Спартак Москва (видео)

23:51
Бившият защитник на ЦСКА Иван Иванов си заби куриозен автогол по време на мача на неговия Алания Владикавказ срещу Спартак Москва.

При резултат 2:0 за Спартак в 52-а минута топката бе центрирана отдясно и Иванов в опита си да изчисти, прати коженото кълбо в собствената си врата.

Иванов игра цял мач за своя отбор, а другият българин в Алания – Иван Стоянов се появи в игра едва в 88-та минута, на мястото на Бабджиде Бабатунге.

Ари откри резултата в 24-та минута, а Алекс в 39-та удвои преднината на Спартак, преди Иван Иванов да оформи крайното 3:0.

В класирането Алания е на 13-о място с 23 точки, само на една над зоната на изпадащите. Спартак е четвърти с 39 точки.