ЦСКА надви Доростол в контрола на \"Българска армия\"

17:49
Отборът на ЦСКА победи Доростол 2003 Силистра с 4:2 в приятелска среща, която се игра пред около 300 зрители на стадион "Българска армия"

"Армейците" поведоха с 1:0 в 6-а минута, когато италианският нападател Кристиан Тибони получи топката в наказателното поле на гостите и с диагонален шут не остави никакви шансове на Димов. В 16та минута, Доростол изравни за 1:1. Георги Бижев се размина с топката след центриране от корнер, тя попадна в Боян Николов, който овладя и от няколко метра вкара на Чавдаров. Мишел Платини пък притесни сериозно стража на Доростол Александър Димов, открадна му топката и отбеляза за 2:1 в 28та минута. Лукас Трекаричи вкара хубав гол с удар от въздуха от границата на наказателното поле за 3:1 в 29-а минута, а Тибони увеличи на 4:1 след пас на Платини в 36-а минута.

Гостите все пак успяха да намалят за крайното 4:2 в 65-а минута след гол на резервата Беядир Беядиров.