Локо София и ЦСКА със зрелищно равенство на Националния стадион

23:06
Отборите на Локомотив София и ЦСКА завършиха наравно в дербито от 9-я кръг в "А" футболната ни група, което се игра на Националния стадион "Васил Левски".

"Железничарите" откриха резултата чрез Искрен Писаров в 11-а минута. Той засече с глава центриране на Румен Горанов. В 24-та минута пък Асамоа направи страхотен рейд отляво и на МБоли му се наложи да показва класа, за да спаси вратата си. В 25-а минута, отново Писаров бе в основата на второто попадение за символичните домакини. Той проби по дясното крило и центрира топката за Цветан Генков, който засече с глава топката от границата на вратарското поле и покачи за 2:0.

Маркиньос намали за ЦСКА в 73-а минута от пряк свободен удар, а в 4-а минута от даденото продължение отново бразилецът бе точен след изпълнение на дузпа за крайното 2:2.