Шок на \"Анфийлд\"! \"Мандарините\" оставиха Ливърпул в Топ 3 отзад напред

18:51
Блекпул победи Ливърпул с 2:1 като гост в мач от поредния кръг във Висшата лига.

"Мандарините", които от началото на сезона играеха сърцато и в някой мачове загатнаха за възможностите си, не бяха дошли на "Анфийлд" като обречени. През първото полувреме срещата бе двуостра, с опасни атаки и към двете врати. Няколко минути след началото Фернандо Торес получи поредната си травма и бе принудително заменен. В 29-а минута гостите си спечелиха дузпа, която Чарли Адам превърна в гол. В 45-а пък Варни удвои преднината на Блекпул.

Второто полувреме започна с отлична възможност за Ливърпул, пропиляна от Давид Н\'Гог. Нападателят засече с глава центриране на Дийк Кайт, но прати топката встрани от вратата. В 52-а минута "мърсисайдци" върнаха едно попадение. След центриране от фаул, Сотириос Киргиакос засече с глава за 1:2. До края на срещата Ливърпул натисна, а Блекпул отговаряше с опасни контри. В последната минута голмайсторът Киргиакос отново с глава имаше шанс да изравни, но пропусна.

vankata713
04.10.2010 02:32

дами и господа ерата на ЛИВЕРПУЛ....приклу4и *sick* *thumb_down*

MVP_
04.10.2010 01:24

Колкото и да е тежко, това е положението. Трябва да подкрепяме докрай отбора си независимо какво ще стане от тук нататък. Както Notlike каза истинските фенове си личат точно в такива моменти...

leshoqd
04.10.2010 00:04

You'll Never Walk Alone дори в чемпионшип.След буря винаги изгрява слънце.След дъжд винаги има слънце.НО понякога слънцето изгрява твърде късно-НО все пак изгрява!!!Аз така силно те обичам ПООЛ,аз така силно милея за теб,няма да те предадем твойто име ще зовем ако трябва ще УМРЕМ *thumb_up*

Notlike
03.10.2010 22:25

С насрана игра това става. ceco26, май вече не си фен на Ливърпул? Никакъв фен не си, истинските фенове си личат в тежки моменти, а не когато мажеш всичко живо. Челси фен, ако Ливърпул заслужава мястото си в Европа, трябва да вземе 9 точки от тези мачове *smile*

...........
Тежка програма предстои на Ливърпул и е много вероятно след тези мачове да е в зоната на "здрача".

manunited666
03.10.2010 20:55

Уж на шага , на майтап обаче явно найстина Ливърпул ще се борят за оцеляване.

eXxtas
03.10.2010 20:18

ceco26 ходи си гледай детските филмчета, Челси са просто шансери! *erm* Явно нищо не знаеш за историята на английския футбол *wink*

renjaraa
03.10.2010 20:08

какво става с този отбор liverpool правят хиксове и падат от средни отбори сега са на 18 място направо много са пропаднали нямам думи

ceco26
03.10.2010 20:06

Колко сте тъпи??? Ще ми сравнявате трагичните Пуул с Челси. *lol* Нима за толкоз слаб отбор смятате Челси? Днес отново доказаха, че Ливърпуул до МИНИМУМ 2 сезона няма да са дори в топ 7. *thumb_down* Но дано Челси мачкат!

eXxtas
03.10.2010 20:03

Колко жалко ... *sad* първо трябва да разкарат собстжениците , второ Торес и тренерчето Рой щото тва не му е Фулъм да го кара на късметчета! А колкото до Мелси, нещастници със селски манталитет и нови гаЩи... ! Могат само да им пръднат на к**а на Ливерпоол по величие! Only Liverpool *beer*

Notlike
03.10.2010 20:01

Ливърпул игра трагично. Вярно, съдията бая яко ни ощети, но въпреки това не трябва да се колебаем да побеждаваме такива отбори, ако имаме някакви надежди все още за топ 4? По-скоро надежди за Лига Европа. С тези собственици, този треньор и тези играчи толкова. Ливърпул не е Фулъм, за да се бранят цял мач и каквото вземат, да е постижение. Но въпреки всичко смятам, че който и да е начело, не може да направи нищо значимо. Трябва да се почне отначало. А за тези, които плюят толкова здраво отбора - завиждайте, лошо няма. Формата е временна, класата вечна. Юнайтед 26 години чака за титла, ние чакаме 20. Но ще дойде време разделно, и тогава отново Ливърпул ще бъде на върха в класирането. Сега, за съжаление, Ливърпул също е близо до върха... *thumb_down*

kobratabg
03.10.2010 19:36

cska_npacema: Кажи ми от коя година челси взе да бъде номер 1 и да е винаги на върха че мисля че беше отпреди няколко годинки а Ливърпул сега са в труден период и това е разбираемо всеки отбор си има възход и падение. Ся е момента на Челси но след някоя друга година схте си приказваме пак

MercedesGP
03.10.2010 19:33

*lol* няма да отпаднат обаче ще завършат на 11-12 място *lol* щотото няма кои да играи в Ливърпуул Торес нищо не става от него егати нежното същество ... защита супер смешна ... Рейна от 100 удара ще напрай 20-30 грешки

neo12345
03.10.2010 19:26

махчоооо .. *lol* миналата година 7 ми сега да несте и 17 ти *lol*

koleto88
03.10.2010 19:10

фен съм на ,, неискам да казвам името щото ме е срам вече " .. преди да започне първенството на англия се базиках с приятели че тая година Ливърпул ще се борят за оцеляване .. дали съм прав поне за сега .. ? искам предварително да честитя на феновете на евертън , защото те са следващите които ще ни мачкат *wink* .. !!!

Lucian316
03.10.2010 19:04

не сам гледал мача, ама това е голям срам искам да ви кажа, а не шок. Положението става трагично !!!

cska_npacema

Ливърпул в Топ 3 отзад напред *lol* *lol* CHELSEA always on the top *thumb_up* *beer*

sasedq
03.10.2010 19:01

МНОГО МНОГО ЖАЛКО АЗ СЪМ ПОТРЕСЕН.Жалко е да се гледа толкова голям отбор на такова положение.Да сменят собственици треньори (от до) и всичко което може да се смени.

Montella

Незнам къде се намирам от яд. ДАНО ДА ИЗПАДНЕМ, УМИРИСАНИЯ ДЪРТ РОЙ ДА РАЗБЕРЕ ЧЕ ТОВА Е ЛИВЪРПУЛ, НЕ СТОУК СИТИ.

qwerty33
03.10.2010 18:59

Не знам защо очаквахте от Рой да промени нещо. Колко отбора е сменил, а нищо не е постигнал, освен един силен сезон с фулъм. Единствено ми харесва трансферната му политика, защото с нищо се опита да купи нещо.

leshoqd
03.10.2010 18:58

ТОЛКОВА МНОГО ПРОПУСНАТИ ПОЛОЖЕНИЯ ПРЕД ВРАТАТАНА Б.ПООЛ И В ПОСЛЕДНАТА МИНУТА 90+3 ДВОЙНО СПАСЯВАНЕ НА ВРАТАРЯ ИМ НА Б.ПУЛЛ ТО НЕ БЯХА ИЗВАЖДАНИЯ ОТ ГОЛ ЛИНИЯТА ТО Е БЯХА НЕСВИРИНИ ДУСПИ!!
ПРОСТО ДНЕСКА ШАНСА НЕ БЕШЕНА НАША СТРАНА

don_a4o
03.10.2010 18:56

Наистина е ШОК нямам думи истинска ДРАМА са ЛИВЕРА мислех че ще бият но уви браво на Блек Ходжсън трябва да направи нещо

leshoqd

ПРОСТО НЯМАМ ДУМИ - ИЗМИСЛЕНА ДУСПА 2-ГОЛ ОТ ЗАСАДА ,ДВЕ ЧИСТИ ДУСПИ ЗА ПООЛ НЕСВИРЕНИ НО НИЩО СКОРО МИСЛА ЧЕ ЩЕ ИМА СПРАВЕДЛИВОСТ