Скучно 0:0 между Монтана и Черноморец

18:39
Черноморец Бургас не успя да победи Монтана като гост и тимовете завършиха при резултат 0:0 в среща от 9-я кръг на "А" група.

"Акулите" започнаха като по-активния тим в мача, но независимо от това нито един от двата отбора не показа впечатляващ футбол. Лош късмет за домакините бяха двете принудителни смени още в първото полувреме. Играта напуснаха Георги Мечечиев и Мирослав Иванов, които бяха заменени от Димитър Илиев и Владимир Мичев. Черноморец имаха възможност да поведат в 33-та минута, но удара на Марин Тошев не успя да уцели вратата. В 37-та минута шанс получиха и домакините, след като Атанас Чепилов нацели гредата, а при добавката Миро Ангелов прати топката в ръцете на Борел.

Второто полувреме отново тимовете не дадоха нищо запомнящо се и в крайна сметка срещата завърши скучно при резултат 0:0.