Славия с очаквана победа над Видима у дома

17:56
Славия победи Видима Раковски с 2:0 в мач от 9-я кръг на родната "А" група.

В 8-а минута центриране на Галин Иванов за малко да се превърне в гол, след като вратарят на гостите Илиев се размина с топката. Видима отговори с опасен шут на Ангел Русев, минал малко покрай вратата. В 18-а минута "белите" получиха правото да изпълнят дузпа, след като Пашкулов игра с ръка в наказателното си поле. Тодор Колев изпълни наказателния удар и бе точен – 1:0 за Славия.

След почивката Божов и Колев пропуснаха да увеличат преднината на домакините. В 71-а минута пък Видима имаше много добра възможност, но Стойчев пропусна. В 79-а Спас Георгиев реши всичко с втори гол за "белите".

Славия: Кунчев, Димитров, Генев, Дениран, Петков, Маншаров, Г. Иванов, Пеев, Божов, Колев, Цачев

Видима Раковски: Илиев, Траянов, Бранеков, Ашимов, Пашкулов, Пекин, Цветков, Стойчев, Владимиров, Русев, Заков