Рууни пропуска мача с Валенсия

20:19
Нападателят на Манчестър Юнайтед Уейн Рууни ще пропусне гостуването на своя отбор на Валенсия в сряда в мач от груповата фаза на Шампионската лига, съобщава официалният сайт на клуба.

Футболистът на "червените дяволи" има контузия в глезена, която ще го извади от ключовия двубой на стадион "Местая".

Рууни получи травмата вчера, по време на двубоя от висшата лига между Болтън и Манчестър Юнайтед завършил 2:2. Английският национал бе заменен в средата на второто полувреме, след което мениджърът на тима сър Алекс Фъргюсън разкри, че нападателят има контузия в глезена. Все пак шотландският наставник на Юнайтед увери, че травмата не е сериозна.