Мицански поигра шест минути при загуба на Кайзерслаутерн

09:23
Българският нападател на Кайзерслаутерн Илиян Мицански влезе като резерва в 84-а минута в срещата с Хановер 96, но не успя да промени хода на мача и тимът му загуби с 0:1 у дома.

Домакините имаше първата по-сериозна възможност в мача, но ударът на Амедик в 11-а минута мина покрай вратата. В 33-а минута обаче преднина взе Хановер. Шмидебах центрира отляво и Абделауе заби с глава четвъртия си гол за сезона. Малко след това Лакич удари греда и не успя да изравни резултата.

През втората част домакините продължиха да натискат, а в игра се появи и българинът Илиян Мицански, който замени Йесен в 84-а минута. Нападателят обаче не успя да промени развоя на терена и след много добри действия в защита, Хановер ликуваше в края.

Така гостите вече са трети в Бундеслигата с 13 точки, докато Кайзерслаутерн е 11-и със седем точки.