Порто загря за ЦСКА с шеста поредна победа

12:56
Чудесният старт на новия сезон за Порто продължи с победа на "драконите" над Олянензе с 2:0. Това бе шеста победа от шест мача за предстоящия съперник на ЦСКА в Лига Европа.

С оглед на предстоящия двубой с "армейците" в четвъртък, наставникът на Порто Андре Вияш Боаш даде почивка на някои от титулярите, но и без тяхната помощ португалският гранд стигна до победата на "Драгао" с голове на Николас Отаменди в 23-а минута и на бразилецът Хълк в 45-а.

Бенфика също спечели три точки снощи, побеждавайки като гост предпоследния в таблицата Маритимо с 1:0.

Порто е с пълен актив от 18 точки, докато Бенфика има 12. Съперникът на Левски в Лига Европа Спортинг Лисабон посреща тази вечер Насионал.