Гол в последните секунди на Вучинич даде драматична победа на \"вълците\" срещу Интер

23:44
Рома победи Интер с 1:0 като домакин в дербито от шестия кръг на Серия А.

След нервно първо полувреме, в чиито край Станкович тресна напречната греда с мощен шут от границата на наказателното поле на Рома, след почивката мачът се отвори, като домакините пробваха да упражнят натиск над своя съперник.

В 60-а минута Жулио Сезар направи невероятна грешка, която можеше да коства гол във вратата на неговия тим. Вратарят бе уловил топката в ситуация, в която играта не беше спирана за нарушение. Бразилецът реши да пусне коженото кълбо на земята, но след като направи това Жулио Сезар отново улови топката, тъй като Тоти се бе промъкнал до него и беше на път да открадне. Естествено, реферът отсъди непряк свободен удар на границата на малкия пеналт. Тоти имаше прекрасната възможност да вкара гол, но капитанът на "вълците" стреля силно над напречната греда.

Петнайсет минути преди края Раниери смени капитана си Тоти, като на терена се появи Вучинич. Принца на Рим бе доста ядосан от това решение на своя наставник и направо се прибра в съблекалнята.

Секунди след тази ситуация Бурдисо буквално подари топката на Снайдер в своята половина. Холандският плеймейкър веднага се възползва от отворилата се възможност и с перфектен пас по земя той изведе Ето о в коридор на чиста позиция. Камерунският стрелец пробва с мощен удар да препарира Лобонт, но мерникът му изневери и топката прелетя над горната греда.

В 81-а минута отново Ето о се озова на добра позиция, получавайки топката на границата на наказателното поле. Бившият голмайстор на Барселона отправи плътен шут с десния крак в долния десен ъгъл на Лобонт, като стражът прояви брилянтен рефлекс и спаси Рома в тази ситуация.

Мачът отиваше към равенство, реферът даде три минути допълнително време. В 92-а минута Де Роси получи топката по десния фланг и се огледа за свои съотборници в наказателното поле на Интер. Там бе само резервата Бриги, но Вучинич тичаше бясно към пеналта на "нерадзурите". Де Роси центрира меко топката към точката на дузпата, Вучинич изпревари Лусио и с летящ плонж прати топката в долния десен ъгъл на Жулио Сезар - 1:0 и първа победа за Рома през сезон 2010 - 2011.

Leader77
26.09.2010 15:22

Кфо ми лафиш бе ламер пробит *lol* Интер ще ви клати и ше мълчите ясен ли съм пумии

Leader77
26.09.2010 12:47

Дай да се видиме да ми кажеш дали съм набор 99 ??? А относно Твенте по добре Х с шампиона на Холандия там отколкото Х с Лех Познан у дома и то за някакъв второстепенен турнир, където Левски и Цска участват *lol*

Kura_na_qnko
26.09.2010 10:59

По принцип много рядко коментирам мачове тук и ак о го правя е само такива на Интер , но днес просто се втрещих ! TYIRON , мойто момче , ти колко точно мача на Интер си гледал в последните 2-3 години ?? Киву е най-слабият човек в Интер и от неговото крило идват всички проблеми .Санети беше единственият , който опази МЕСИ за последните 3 години сигурно и ти ми казваш , че някакъв си случайник КРасич ще го развърти . Да не забравяме , че Красич игра срещу Санети на 1/4 финала в ШЛ с ЦСКА Москва . Пусни си някъде да видиш за какво става въпрос . Вашия човек загуби поне 5 единоборства 1 в 1 и накрая фаулира Санети и си изкара картон , с което пропусна следващия мач и да стане пак за резил от 37 годишен ветеран . Така , че неориентиран мой приятелю , надявай се на Киву и гледай да не коментираш на Интер схемата , че си малко смешен !

Juventus_tifoz
26.09.2010 09:32

Alcaida_, по-големи хейтъри от теб и Leader77 (който сигурно е набор 99 *joking* )не съм срещал. И по-големи глупости от теб никой не пише. А ти големия богаташ цял ден киснеш тук и плюеш другите отбори. Сигурно така се правят парите *thinking* То мача си беше чиста единица още отпреди да започне *lol*

Alcaida_
26.09.2010 09:18

Стига сте писали глупости спукани кондоми видяхме ви ,сумати и пари загубих заради любимия ми ИНТЕР *angry* Вие сте гадни хейтари дето нямат пари да се усмихнат

26.09.2010 09:09

Leader77, Нямам нищо против Милан или някой друг отбор в Италия, освен СЛУЖЕБНИТЕ. Мисля че ти и Алкайда плюете достатъчно в новините за ЮВЕНТУС и Милан и не е тук мястото да се опитваш да се измъкваш с подобни коментари, като цитираш резултатите на другите отбори. Според мен и Твенте не е кой знае какъв отбор*wink* Все пак нека и ние да се порадваме на загубата Ви *lol*

gogata1899
26.09.2010 08:26

В последната минута най- боли,а.Изкуствените шампиони загубиха след много красив ,и естествено "случаен" гол.Как болииииииии *party*

gogata1899
26.09.2010 08:22

Алкайда, стой ниско по тревата,че твоя принтер през последните години му направиха добри подаръци.Ако не бяха тези подаръци ,мурат щеше да ви остави на някой шейх да ви оправи,ама отзад *lol*

RONALDO_Pavel_6
26.09.2010 08:16

Алкаида стига циври като девица лоена топко, направо ви върнаха първи клас да си пълните дупето с пясък жалки псета ,МИЛАН''7 титли''ШЛ *devil* Бръсни *cigarette*

Leader77
26.09.2010 02:24

ЧЕЗЕНА, ЛАЦИО, ПАЛЕРМО, да не прибавям ЛЕХ ПОЗНАН или КАТАНИЯ много сте смешни но накрая да не се изпокриете всички както правите обикновено и с репликите догодина на принтер няма да му се размине *lol* смешки такива ще се съобразявате с шампиона и ще джвакате та...ите на Морати ясен ли съм дечурлига ??? *party*

Leader77
26.09.2010 02:19

Juventus_tifoz защитаваш мулан и говориш след като гранда Палермо ви изклати с 3 гола на вашия терен *lol* какво толкова се радвате не знам не може да се зарадвате на успехи на вашите отбори а чакате най-добрия отбор да сгафи супер пробитите фенчета сте значи *angry*

skarto
26.09.2010 00:11

ФОРЗАААААААААААААААА РООООООМААААААААААА *party* *thumb_up*

Rubbin_87
26.09.2010 00:02

Споко,Tyrion,споко,така ще се е гипсирал Рафата че пак ще има "гениални" ходове *lol*

Tyrion
25.09.2010 23:55

момчета, много оптимиъм вкарвате преди дербито другата седмица. И аз се надявам да ги отупаме, но съм по-скоро песимист. Нашите са много слаби в защита. Дано само Рафата да направи гениален ход и да пусне Санети ляв бек, за да може Красич да го разминава.

Но честно казана там ще играе Киву и на Милош ще му е много трудно. Видяхте как Балцарети го спря в четвъртък , пък кво остава за тоя румънец с гейската шапка

Dante_Shift

Абе къде е Алкайда? Що не празнува с останлите, а се цепи от колектива? *lol* Аз само заради него умрех от кеф при гола на Вучинич! Толкова не се кефих и като Милан ми донесе малко над 100 евро печелба *party* Просто, когато и да паднат тия служебните, все ще им е малко!

Rubbin_87
25.09.2010 23:52

И аз това питам къде сте Принтерчетааа? *lol*

Kimi_Raikkonen
25.09.2010 23:51

juventus tifoz
той много говори , но са и Юве като ги бие насред Милано ще се скрие като плъх *lol* FORZA MILAN

veteran

Juventus_tifoz написа:

"По-скоро къде е Alcaida Много говореше при победата на Милан".Сега сигорно гледа другия си "любим" отбор *lol* кво да се прави ..Успех на Юве утре! *smile*

Tyrion, мисли позитивно Брат. Утре бием Каляри, а другата седмица и служебните *beer*

25.09.2010 23:48

само ще ми е гадно, ако утре Юве пак се издъни . Цялото удоволствие от днешния мач ще отиде по дяволите *sad*

25.09.2010 23:47

Хайде другият кръг и ние да ги смачкаме. FORZA JUVE *beer*

Tyrion

честито на всички, които мразят служебната синьо-черна сган *beer*

Tyrion
25.09.2010 23:46

деа тоя Раниери. Много ги чувства тия Рома . В Челси и Юве дъртакът не правеше толкова далновидни смени. Честно казано обаче, Рафа им даде мача - смени Милито и вкара Мунтари при 0:0 ебаси пича *lol*