Шола би шута на Челси, Нортхямптън превзе \"Анфийлд\" след дузпи (видео)

00:39
Три сериозни изненади се получиха в мачовете от 3-я кръг на Карлинг Къп.

Нюкасъл победи Челси като гост с 4:3.

Ван Анхолт изведе "сините" напред в 6-а минута, но Рейнджър изравни в 27-а. Пет по-късно Райън Тейлър направи обрата пълен, а Шола Амеоби в 49-а вкара трети гол за "свраките". Домакините наваксаха пасива си с попадения на Никола Анелка в 70-а и 86-а минута. Амеоби в 90-а обаче донесе победата на Нюкасъл и класиране за следващия кръг.

Манчестър Сити загуби визитата си на Уест Бромич с 1:2.

Жо в 19-а минута изведе "гражданите" напред. През второто полувреме Зуйверлон и Кокс вкараха за успеха на Албиън.

Нортхямптън изненада Ливърпул на "Анфийлд" и изхвърли "мърсисайдци" от турнира след дузпи.

Милан Йованович изведе домакините напред в 9-а минута. В 56-а обаче Макай изравни. В редовното време срещата завърши 1:1, а с гол на Якобс в първото продължение Нортхямптън поведе. Давид Н\'Гог обаче изравни в 117-а минута. При изпълненията от бялата точка Нортхямптън се справи по-добре и победи с 4:2.

cska_npacema
25.09.2010 11:40

red_devil17, колкото и да е известен и с традиция даден отбор, колкото и млади/възрастни играчи да играят не означава, че на всяка цена ще победят. Наистина CHELSEA излязоха с 3-ма титуляри и завършиха с 2-ма като останалите играчи бяха от школата и резервния им тийм. Факт е че почти 20 мин играха с човек по-малко и въпреки всички фактори клонящи към загуба, CHELSEA успяха да изравнят от 1:3 до 3:3 като дори минути преди победното попадени на "свраките" имаха възможност да отбележат за 4:3. Едва ли някой ще тръгне да се оправдава. Аз ти показвам факти. Не знам дали Анчелоти е отписал този турнир, но със сигурност му правя евалла за това, че въпреки негативния развой на мача продължи да налага младите таланти. Като фен на CHELSEA казвам, че очаквах да загубят мача, въпреки, че го играх 2:2. Освен това младите по нищо не отстъпваха на титулярите от Newcastle. *thumb_up*

red_devil17
24.09.2010 21:45

Браво на двата гранда , страшни са ! Сега ще почнете с детските оправдания , играхме с юноши , ние не играем за такива купи и още к'ви ли не бози , но загубата си е загуба ! Това да паднеш от отбор от четвъртата лига в Англия и то на свой терен , ако ще да си играл и с 98 набор , трябва да ги биеш , най-малкото за да защитиш честа на отбора(сега ще почнете да ми ревете , че Лийдс са ни били на Олд трафорд , но едно е Лийдс , гранд в Англия , дори да са в по-долна дивизия в момента , но доказано име в Англия , а не като Нортхямптън , които сигурно продават домати на селския пазар , да се изхранват) . А за Шмелси к'во да кажа , лека по лека ще почват да си падат и не само по тези купи , а и във Висшата лига и в ШЛ , просто е неизбежно ! Ще ги видим сега , като почнат важните мачове как ще се представят , може и да ме опровергаят , знам ли... Нищо не казвам за тях още , но има време *beer*

niki_andre
23.09.2010 15:42

абе ей за мача на челси кво ми говорите че прайли смени ве разбирачи пусна калу и алекс на мястото на тери и на какута, калу 10 мин по късно се контузи и пусна фабио борини а 5 след това се контузи бенаюн и играха 30 мин с 10 човека и изравниха И ЗА ПОРЕДЕН ПЪТ и при гола за 1 - 3 и при гола за 3 - 4 ТОЯ ТЪРНБУЛ ТРЯБВА ДА ГО МАХНАТ супер смешни голове му вкараха и двата шола амеоби просто как може да пусне търнбул като има предвид къв нещастен гол му вкара етоо миналия сезон на шл просто нямам думи *thumb_down*

play_for_fun7
23.09.2010 13:42

novfolk - добре , добре ама преди това си вземи дозата *lol*

BoBi_Levskara
23.09.2010 13:38

Гледах мача на Манчестър Юнайтед и видях само 2-3 познати лица, та дори сър Алекс го нямаше на мача, а беше в Испания да гледа Валенсия.Не стига че играха с дълбоките резерви (като излючим Рио Фердинант), и пак Биха с 2:5.А Ливърпул играха дори у дома срещу Нортхамптън и загубиха *lol* .Тва е смях в залата.А за Нюкасъл се надявам да повторят подвига си и в шампионатния мач с Челси.А за Ливърпул е ясно.Пълни нещастници

torres12312
23.09.2010 13:36

и ливърпул и челси играха сас смени такаче кви ги дрънкаш ве новфолк

strong4chelsea
23.09.2010 10:40

Ясно е че нито Челси,нито Ливерпоол, нито Сити(за които малко се съмнявам)са играли на 100 процента тъй като поне за Челси знам че играха с почти резервен състав.И се върнаха в мача да не забравяме.Желая успех на всички отбори поднесли изненади да поднесът още