Челси вкара четири на \"мандарините\", изпусна двуцифрена победа

19:50
Челси победи Блекпул у дома с 4:0 в мач от поредния кръг на Премиърлийг.

"Сините" рано-рано предрешиха изхода на двубоя. Още във 2-а минута Саломон Калу отблизо след центриране от корнер откри. Десет по-късно при хубава контра Дидие Дрогба подаде на Флоран Малуда за 2:0. "Мандарините" не се представяха толкова зле срещу шампионите, но за пореден път показаха, че срещу топ отборите във Висшата лига нямат достатъчно футболни аргументи. В 30-а минута Челси стигна до трети гол, дело на Дрогба. Нападателят стреля от границата на наказателното поле и след рикошет в противников футболист топката се оплете в мрежата. В 40-а Калу бе изведен по дясното крило, подаде на Малуда, който оставен непокрит отляво вкара за 4:0.

Интересни моменти не липсваха и през второто полувреме. Челси имаше шанса да направи резултата двуцифрен, но Калу, Малуда и Дрогба пропуснаха от чисти позиции.

gopencet0
20.09.2010 08:11

awe play for fun ти на кой отбор си фен бе ??! на Челси *wonder*

play_for_fun7
20.09.2010 00:15

radoftw - отново ще кажа - ще ви видим и вас - Юнайтед , Ливърпул , Арсенал какво ще направите срещу тези отбори *wink* а до тогава - радвайте се на шоуто което ви изнасят нашите момчета *beer*

radoftw
20.09.2010 00:14

Те първа почвате да играете с истински отбори борещи се за ТОП 7 , а не борещи се за оцеляване *wink*

19.09.2010 23:48

chelsea28 - това вече се губи тръпката от гледането на мачовете на Челси *joking* в първия половин час вкарват 2-3 гола и останалата част от мача е просто тренировка и шоу за зрителите за което Благодарим много *beer* а в днешния мач какво да кажем за Дрогба - 2 асистенции , 1 гол и куп изпуснати положения *party*

chelsea28
19.09.2010 23:06

Така като гледам това е било уикенда на футбола като гледам уинър какви статии са написали просто...нямам думи. Иначе съм забелязал, че Челси обичат да си решават мачовете още в началото на мача! *lol* *party*

gopencet0
19.09.2010 20:53

play for fun аз говоря предния сезон от коя половина са биле *thumb_up* а сега е рано да се каже кво що става

19.09.2010 20:52

gopencet0 - а дали не са *wink* и дали в момента и 2-та отбора са от колебливи по-колебливи *smile*

gopencet0
19.09.2010 20:51

Кьм Сити бих прибавил и Вила може би *thumb_up* а МАДО Юнайтед срещу кой отбор от долната половина загуби точки тоя сезон *wonder* че немоа се сетя дали Фульм или Евертьн са от долната половина

19.09.2010 20:28

Сити са единствения непредсказуем отбор в Висшата лига и никога неможеш да си сигурен в техен мач *wink* но пък дано мача с Челси да се окаже че е време да направят грешка и Лондонските лъвове да поведат с още точки *thinking*

chelsea_fan2
19.09.2010 20:23

Честито на феновете и другата седмица дано излъжем Сити на така негостоприемния "Ийстлендс" *beer* *thumb_up*

19.09.2010 20:22

ся видях че тея 4 гола са само 1-вото полувреме , 2-то тренировка ли са си правили *sick* трябваше още да им напълнят кошницата *wink*

Man_Un_Fen_92
19.09.2010 20:17

На мен ми хареса играта на Блекпул през второто полувреме ... но няма каде да се мерят с Челси .. Честито на феновете *thumb_up*

Madoto_1
19.09.2010 20:00

Както каза don_a4o в Англия този сезон може да се окаже по-важно това кой е взел повече точки срещу отбори ''борещи се за оцеляване''.Manchester United и Arsenal поне за сега изпуснаха да победят отбори от долната половина на класирането и както виждаме не са на 1-во място.Така че мисля, че тези разгромни победи може да се окажат решаващи в края на сезона.Късмет на Челси и дано ви бием следващия месец *thumb_up*

19.09.2010 19:55

Да ни е честита победата *beer* продължаваме с пълен актив и да газим *thumb_up*