Касияс пусна гол след 331 \"сухи\" минути

10:37
Вратарят на Реал Мадрид Икер Касияс допусна попадение във вратата си след 331 "сухи" минути.

Раул Тамудо от Реал Сосиедад отбеляза първи гол на "белия балет" през сезона, но въпреки това "кралския клуб" спечели с 2:1.

Раел запази вратата си суха срещу Майорка и Осасуна от първенството и Аякс от Шампионската лига. Последваха още 61 минути в мача на "Аноета", в които мадридчани оцеляха, въпреки че през първата част домакините имаха 2 отлични възможности, които пропуснаха.

В защитата на "белите" определено има подобрение, след като Жосе Моуриньо пое тима.