Сливен размаза Видима на \"Хаджи Димитър\", Деян Христов забоде три

18:53
Сливен победи Видима Раковски с 6:1 на стадион "Хаджи Димитър" в мач от 7-я кръг на "А" група.

Срещата започна чудесно за "войводите", които откриха резултата още в 1-а минута. Деян Христов засече центриране на Коконов за 1:0. В 21-а Ангел Русев изравни, но радостта на гостите трая само 3 минути. Самет Ашимов игра с ръка в наказателното си поле и Христов реализира отсъдената дузпа за 2:1 в полза на Сливен. В 27-а Владислав Ямуков покачи на 3:1, а в 31-а Христов оформи своя хеттрик. Филип Филипов в 33-а минута направи разгрома на Видима пълен. Крайното 6:1 фиксира Лазаря в 67-а.

В другите два мача от днес Монтана и Академик София завършиха 2:2, а Калиакра и Пирин Благоевград 0:0.

Стартови състави:

Сливен: Каранов, Филипов, Ковачев, Я. Иванов, Игнатов, Василев, Миндев, Ямуков, Миранда, Коконов, Христов

Видима Раковски: Панчев, Траянов, Ашимов, Станков, Бранеков, Цветков, Велев, Заков, Русев, Тодорв, Стойчев