Твенте и Интер си спретнаха голово реми, Ники Михайлов титуляр

23:28
Твенте и победителят в миналогодишното издание на Шампионската лига Интер приключиха при резултат 2:2  в първи мач между двата тима от Група "А" на Шампионската лига.

"Нерадзурите" откриха резултата в 14-а минута с попадение на Уесли Снайдер. Холандският шампион обаче стигна до пълен обрат. Янсен в 20-а минута изравни, а Диего Милито в 33-а си отбеляза автогол. В 41-а Ето\'о след пас на Горан Пандев изравни.

През втората част Интер диктуваше събитията на терена, но не успя да стигне да победен гол и срещата завърши наравно 2:2

Българският национал Николай Михайлов бе на вратата за Твенте в този двубой.