Аржентина приятелски унижи Световния шампион

08:33
Аржентина победи Световния шампион Испания с 4:1 пред в приятелски мач пред 65 000 зрители на "Ел Монументал".

Още до 13-а минута "гаучосите" поразиха на два пъти вратата на "Ла Фурия". В 10-а Тевес изведе отлично Меси зад противниковата защита и Лео преодоля Рейна за 1:0. Малко след това Естебан Камбиасо намери Игуаин и нападателят на Реал Мадрид от малък ъгъл вкара за 2:0.

В 34-а минута Карлос Тевес се възползва от грешка в защитата на Испания и отбеляза трети гол. Едва в 84-а тимът на Висенте Дел Боске успя да върне едно попадения. Йоренте бе точен за 1:3, но в добавеното време на срещата Серхио Агуеро попари за четвърти път Световните шампиони.

Аржентина: Ромеро, Санети, Демикелис, Милито, Хайнце, Банега, Масчерано, Камбиасо, Меси (89 Д’Алесандро), Игуаин (68 Агуеро), Тевес (61 Ди Мария)

Испания:
Рейна (46 Валдес), Арбелоа, Пике, Марчена, Монреал, Алонсо (72 Педро), Бускетс, Силва (46 Навас), Фабрегас (57 Шави), Иниеста (46 Касорла), Вия (46 Йоренте)

panzyyy
08.09.2010 19:51

В момента Рейна е уникално слаб!!! *angry*

telkisky
08.09.2010 19:18

лигавене , ха това да не е благотворителен ма4 *lol* затова сритаха на няколко пати меси, мас4ерано и вия

dias
08.09.2010 15:26

В 34-а минута Карлос Тевес се възползва от много глупава грешка на Рейна а не на защитата !!!!

fcb_spain
08.09.2010 14:38

това е приятелски ма4,ако бе6е официален испанците няма6е да играят толкова слабо

sashoko
08.09.2010 13:40

пеп реина нее виновен в момента клуба на реина ливарпул варви надоло и това се отразява на всички играчи в клуба както на пеп реина така и на фернадо торес но както и да е хубаво че този мач паднаха да може да неим се дига мн самучуствието на играчите *smile*

Barca_fen112
08.09.2010 13:07

sasedq След този мач и трагичното му пазене от началото на сезона ми се струва, че Валдес вече ще бъде втори вратар. А след тези 2 бързи гола на Аржентина на Испанците им стана ясно ,че няма смисъл да се напрягат за обрат и се примириха със загубата *wink*

sasedq
08.09.2010 12:49

Мачът беше доста хубав за феновете НО барса фен не мисля че са се лигавили ... Иначе пепе рейна горкия и с психиката не е много добре *lol* Такива глупави грешки прави от началото на сезона че няма накъде повече.. На аржентина марадона им беше проблема

08.09.2010 10:33

Гледах мача.Получи се много добре. Единственото ми разочарование бе Пеп Рейна. Пазеше трагично и особенно третото побадение бе комично от негова страна.Иначе Вия на 2 пъти нацели гредата изпуснаха много положения общоо взето се лигавиха, но поне стана един красив двубой, каквато бе и целта *smile*