ЦСКА победи Ботев Криводол в контрола

18:52
Отборът на ЦСКА победи Ботев Криводол с 3:1 в контролна среща, която се игра на стадион "Българска армия".

Домакините не започнаха много добре мача, след като Ботев успя да поведе с 0:1 още във 2-а минута. Алек Манолов видя, че стража на "армейците" Иван Караджов е излязъл напред и успя да го прехвърли с удар от около 35 метра. Играчите на Гьоре Йовановски обаче заиграха по-добре и в 45-та минута изравниха на 1:1.

Полузащитникът на домакините Николай Манчев подаде към Димитър Илиев, а нападателят спря топката с левия крак и я прати във вратата на Данов. ЦСКА успя да поведе с 2:1 в 57-а минута, когато Спас Делев бе изведен отлично и технично прати топката покрай стража на гостите. Тибони пък подаде към Маркиньос в 87-а минута и бразилецът от границата на наказателното поле вкара за 3:1, оформяйки крайния успех на ЦСКА в срещата.