Карагър вкара за Евертън срещу Ливърпул (видео)

11:29
Джейми Карагър най-накрая успя да изпълни детската си мечта.

Бранителят вкара гол и автогол в благотворителния мач между Ливърпул и Евертън (4:1).

През първото полувреме той заби от дузпа за Ливърпул, а през второто пак от дузпа за Евертън.

Майкъл Оуен и Стивън Джерард играха за червените. Джерард получи специално разрешение от Футболната асоциация да порита 10 минути.

При резултат 3:0 за Ливърпул Карагър направи фаул срещу Джеймс Воън и реферът свири дузпа за Евертън. Якубу тръгна да я бие, но Кара беше по-бърз и мушна топката покрай слисания вратар на червените Брад Джоунс. Това беше дебютът му след трансфера от Мидълзбро миналия месец.

След мача Карагър обясни причината за подлия си автогол.

"Като малък бях фен на Евертън и мечтаех да вкарам на Ливърпул. Днес сбъднах детската си мечта", каза той.