Порто с шеста поредна победа за сезона

09:07
Отборът на Порто постигна шеста поредна победа в шестте си официални мача от началото на сезона. "Драконите" победиха Рио Аве като гост с 2:0 в среща от 3-я кръг на португалската Суперлига.

И двете попадения за съперника на ЦСКА в Лига Европа отбеляза бразилската звезда на тима Хълк. 24-годишният нападател се разписа по веднъж и в двете полувреме - в 22-а и 66-а минути на мача. Така възпитаниците на тАндре Виляш Боаш запазиха първото си място в класирането с пълен актив от девет точки от три мача и голова разлика 6:0.

В началото на месеца "драконите" спечелиха Суперкупата на Португалия, след като победиха Бенфика, а след това постигнаха и две победи в плейофите на Лига Европа срещу белгийския Генк.

Тази вечер пък съперникът на Левски - Спортинг Лисабон гостува на Навал.