Барса стартира с класика срещу Расинг, Реал остана само с равен (видео)

21:52
Шампионът Барселона постигна класическа победа от 3:0 при визитата си на Расинг Сантандер в 1-я кръг на испанската Примера дивисион.

Първото попадение в срещата реализира аржентинската звезда на гостите Лионел Меси още в 4-а минута. Тогава нисичкият "гаучо" напредна добре на скорост и технично прехвърли с десния крак стража на домакините Тоно. В 33-а минута пък Андрес Иниеста се възползва чудесно от избита от вратаря на Расинг топка и от движение го прехвърли за 2:0. Две минути след това конгоанският нападател на домакините Мохамед Чите пропусна да реализира дузпа.

През второто полувреме гол за Барса отбеляза и новото попълнение на тима от "Камп Ноу" Давид Вия, който оформи крайното 3:0 в 63-а минута.

В малко по-късната среща от Примера дивисион отборът на Реал Мадрид завърши наравно 0:0 при гостуването си на Майорка.

sasedq
30.08.2010 11:50

Преводача няма да направи нищо с реал.

baresp
30.08.2010 11:49

хейтараи смейте се завиждайте ни само едно ще кажа,който се смее последен се смее най добре накрая Месси пак ще вкара 50 гола този път и Вия ще добави 35 и 25 от Иниеста 20 от Шави и останалите не съм изчислил колко ще вкарат този път ще вземем не 100 от 114 а 114 о 114 + 13 победи в шампионска лига изобщо ще разбием всеки и ще вземем 6 титли това е примерете се вече *beer*

Barcelona1234
30.08.2010 11:25

ей trololo вземи скрий се бе смешко за 100мил направихте селякция и пак се дьните

baresp
30.08.2010 08:43

Феновете на всички посредствени отборчета нека да не коментират кралета на футбола които претежават в редиците си богът на футбола от където и да погледнеш състава ни е невероятен а Месси фантастичен и най доброто е , че въпреки , че имаме най добрия състав като единци те са най великия отбор , защото заразлика от отборчета като Реал играят като отбор 22 звезди в 1 колектив това е а вижте че полвината са ни от школата и са испанци 7 от които играха за световния шампион и всички голове ги вкараха играчи на Барса няма кво да кажа повече ние сме най добрия отбор и 6-те титли пак са наши това е *beer*

Barca_fen112
30.08.2010 08:15

gopencet0 Бягай оттук смешник.2 поредни години сме КРАЛЕ на Испания. Това означава, че за да си не само шампион за 1 година ами за 2 като включително и години подред спечелихме суперкупата на Испания, то трябва да си бил всички отбори.Ако според теб Реал Валенсия Севиля Виляреал Атлетико Мадрид ( най- добър отбор в Европа за 2010 година ) и още половин дозина ОК нямам нищо против, но тогава си още по - тъп отколкото си мислех. Това че Реал игра като посредтсвен отбор мен не ме интересува и никой все още не е тръгнал да ви се подиграва или смее за това, а вече почнахте с оправданията.Жалка работа.Един испански журналист каза ''Жозе е обреченен на провал'' и е много прав ! *smile*

gopencet0
30.08.2010 07:46

baresp пак ли се праиш на разбирачка е курвоо, кво се кефите че сте били някьф "отбор" като Расинг .. Майорка се бореха за евротурнирите и са от от добрите отбори в Испания .. Вие като Челси почнахте биете някви смешковци и веднага голям отбор ще видим как ще играете срещу малко по свестен сьперник и тогава вече може да кажем че ще сте шампиони или нещо такова

baresp
30.08.2010 01:02

кво се смееш ве ламер ако имаше 86 титли и толкова щяхме да спечелим келеш да не сме мизерни като твойто отобрче само Барса ве *beer*

kiko0o0
30.08.2010 00:53

Давай Барса ! *beer* Имаме сили за 6-те титли ! *party* *thumb_up*

sasedq
30.08.2010 00:02

Палячовците реал преди сезона се помислиха за шампиони.Глейдате реалноста как падате от всеки и разберете че Моуриньо няма как да спечели повече точки от Пелегрини

29.08.2010 23:13

Страхотно начало на сезона.Меси вече на 5 място при вечната ранглиста на Барса, Вия със страхотен дебют и гол номер 250 , невероятен Валдес и страхотна игра. Барса се цели в требъл и вярвам, че ще го постигне *devil*