Байерн с първа загуба в Германия

09:07
Отборът на Кайзерслаутерн нанесе първо поражение на шампиона Байерн Мюнхен през новия сезон в Бундеслигата. На своя стадион "Фриц Валтер". "Червените дяволи" победиха баварците с 2:0 в среща от 2-я кръг на шампионата.

Головете за домакините паднаха в рамките на една минута през първото полувреме. Първо в 36-а точен бе Иличевич, а Сърджан Лакич се разписа в 37-а. В самия край на срещата за получаването на втори жълт картон от игра бе изгонен авторът на първия гол Иличевич.

Българският нападател Илиян Мицански дори не попадна в групата за мача на Кайзерслаутерн.