Минимална загуба на Черноморец Поморие в Несебър

13:02
Черноморец Поморие допусна първа загуба в Източна "Б" група с 0:1 при визитата си на съседите от Несебър. Единствения гол падна три минути преди края на мача. Негов автор беше топреализаторът на домакините Борислав Иванов, който се разписа отблизо след разбъркване.

Поморийските "акули" владееха инициативата през по-голямата част от мача, но опасни удари на Георги Чакъров, Васил Калоянов, Любомир Божинов и Яни Пехливанов профучаха край целта. Само в последните десетина минути домакините установиха превес.

С актив от 7 точки Черноморец Поморие заема 4-о място във временното класиране и в следващия, 5-и, кръг от първенството на Източна "Б" група приема Дунав Русе на 28 август (събота" от 20 часа.