Слаба Славия загуби от Берое на \"Овча купел\"

19:53
Славия загуби с 1:2 от Берое в мач от третия кръг на българската "А" група.

В началото "заралии" владееха повече топката и по нищо не личеше, че "белите" са домакини в срещата. На терена не се случваше нищо интересно. Нито домакините, нито гостите имаха ясна идея как да превземат вратата на противника. Така се стигна до 24-а минута, когато Петър Димитров центрира отляво и Йордан Петков си вкара нелеп автогол. Три по-късно Димитров пропусна да удвои преднината на Берое от добра позиция. Славия не направи почти нищо, за да изравни. В 37-а минута Жуниор влезе в полето на гостите и стреля, но Скорчев се справи със ситуацията.

Тимът на Емил Велев продължи с безличната си игра и след почивката. Чак в 71-а минута Цачев подаде на Божов, бившият футболист на Академик София навлезе в наказателното поле на Берое, където бе спънат и реферът свири дузпа. Пеев изпълни точно наказателния удар за 1:1. Попадението не даде нужния импулс в играта на "белите" и гол падна в тяхната врата. В 79-а минута след центриране и грешка в защитата на домакините Бачев вкара за 2:1 в полза на "заралии".