Съперниците ни в евроквалификациите спечелиха контролите си

09:03
Съперниците на България в квалификациите за Европейско първенство спечелиха контролните си срещи вчера.

От отборите в нашата група единствено ние паднахме с 0:1 от Русия. Всичките ни противници победиха в проверките, които играха.

Швейцария се наложи като гост над Австрия с 1:0 след добра игра и гол на Констанцо в 73-а минута.

Черна гора удари Северна Ирландия с 2:0. Радомир Джалович в 43-а и 59-а минута отбеляза и двете попадения за своите.

Уелс също постигна победа с 5:1 над Люксембург. Котърил (35), Ледли (48), Кинг (55), Уилям (78) и Белъми в (82) бяха голмайсторите.

Англия се измъчи срещу Унгария, но все пак стигна до успеха с 2:1. "Маджарите" поведоха, но Стивън Джерард в 69-а и 73-а минута обърна мача.