Сливнишки герой отупа Макаби Хайфа

08:41
Аматьорският Сливнишки Герой скри топката на елитния израелски Макаби Хайфа.

Участникът в Югозападната "В" група победи с 3:1 в контрола, играна в "Царско село", съобщава "7 дни спорт".

Още с първия съдийски сигнал футболистите от Сливница натиснаха здраво и положенията се заредиха едно след друго. Българите упражниха преса. Халфовете умело задържаха топката, давайки възможност на атакуващите играчи Марк Григоров, Мариян Хаджиев и Юли Куртелов да тормозят защитата на Макаби.

В 12-а минута Крис Кочилов центрира от корнер, а Куртелов мушна топката във вратата за 1:0. Капитанът Руслан Нацев покачи на 2:0 от дузпа в 31-а. Третото попадение падна в 68-а минута. Вкара го Цветомир Генов. Гостите от Израел върнаха един гол в 79-а.