Пирин с труден успех над Сливен

20:01
Отборът на Пирин Благоевград постигна трудна победа над Сливен в мач от 2-я кръг на "А" футболната ни група. Срещата приключи при резултат 2:1 за "зелените".

Резултатът в двубоя откриха гостите, които поведоха с 1:0 в 51-а минута след попадение на Димо Бакалов.

Домакините от Пирин обаче постигнаха до победата си след две попадения на Александър Якимов. Първо играчът се възползва от грешка в отбраната на Сливен, след което преодоля и вратаря Георги Георгиев за изравнителното си попадение в 74-а минута. Втория си гол Якимов отбеляза в 82-а минута, когато отново след технично изпълнение бе преодолян стражът на Сливен.