Интер записа равенство в третата си контрола в Америка

11:35
След победа и загуба, победителите в Шампионската лига Интер Милано завършиха 2:2 с Далас в третата среща от турнето на "нерадзурите" в Северна Америка.

Ломбардският клуб първо победи Манчестър Сити с 3:0 в Балтимор, след което загуби с 3:2 от Панатинайкос в Торонто.

В двубоя срещу Далас италианците повеждаха на два пъти, но не успяха да стигнат до победата. Аржентинецът Диего Милито откри резултата в 25-ата минута, но съперникът им изравни три минути преди почивката с гол на защитника Джордж Джон.

Самуело Ето`о в 63-а минута отново даде преднина на тима на Рафаел Бенитес с изстрел от 30 метра, но Далас отново стигна до изравняване, след като Марко Матераци повали в наказателното си поле Джеф Кънингам, а колумбийският нападател Давид Ферейра реализира отсъдената дузпа в 75-ата минута.