Червенков: Съдията подмина фаулове при първия и втория гол

08:53

"Въпреки добрата игра на нашия отбор, не продължаваме напред", бе първият коментар на треньорът на Литекс Ангел Червенков след загубата с 1:3 от Жилина.

"В мача имаше доста възлови моменти, които повлияха на крайния резултат. През първото полувреме създадохме доста положения пред вратата на противника. Дубравка се намеси няколко пъти решително и предотврати поне два гола. И Галато бе страхотен. Спаси дузпа. През втората част нещата започнаха добре за нас. Поведохме. За съжаление много бързо ни изравниха. Червеният картон на Ивелин Попов бе повратният момент. Съдията подмина явни фаулове при първия и втория гол. Йеленкович можеше да изиграе онази топка по по-добър начин, но имаше нарушение, което бе подминато. Българите сме способни да правим трагедии. Но аз мисля, че Литекс изигра един силен мач. През по-голямата част контролирахме събитията на терена. Сега трябва да вдигнем гарда на играчите преди мачовете с Берое за първенството и Суперкупата."