Черноморец загуби на старта в елитната юношеска група

15:37
Възпитаниците на треньорския тандем Владо Стоянов - Мирослав Кралев от Черномрец Бургас отстъпиха при гостуването си на Добруджа Добрич с 1:2.

След равностойно първо полувреме домакините откриха в 53-ата минута чрез Филип Филчев, който матира вратаря Ник Дашев от пряк свободен удар.

Младите "акули" се втурнаха да изравняват, но бяха наказани отново от Филчев, който удвои след бърза контраатака в 73-ата минута. Веднага след изпълнението на център за подновяване на играта бургаските юноши успяха да върнат едно попадение. Централният нападател Живко Петков се разписа с глава. В минутите до края черноморци упражниха натиск и създадоха няколко удобни положения за изравняване, но ги пропуснаха.