Чивас отупа Манчестър Юнайтед, Бербатов игра едно полувреме

08:31
Чивас Гуадалахара победи Манчестър Юнайтед с 3:2 в контролна среща, играна тази нощ в Мексико.

Домакините се представиха по-добре през целия мач и заслужено се поздравиха с успеха. Новото попълнение на "червените дяволи" Хавиер Ернандес игра по едно полувреме и за двата отбора. Българският нападател Димитър Бербатов започна титуляр, но не направи нищо запомнящо се и бе заменен на почивката.

Още в 8-а минута Чичарито от воле прониза Томаш Кушчак и даде преднина на Чивас. Две по-късно обаче Крис Смалинг се извиси при едно центриране от корнер и с глава изравни. Чивас бе по-добрият отбор на терена и в 39-а минута Баутиста бе точен за 2:1 в полза на тима от Гуадалахара.

Втората част започна равностойно, но отново мексиканците имаха повод за радост. В 60-а минута Рейносо вкара трети гол за своите. Десет минути преди края на срещата Луиш Нани се озова на добра позиция и намали на крайното 2:3.