Класика за ЦСКА на старта в Лига Европа

20:54
ЦСКА победи Клифтънвил с 3:0 на "Васил Левски" в мач от 3-я квалификационен кръг на Лига Европа.

Въпреки убедителния успех, футболистите на Павел Дочев само в отделни моменти показаха истинските си възможности. През по-голямата част от срещата "армейците" не задържаха достатъчно топката и често грешаха при подаванията.

В началото "червените" опитваха с пасове към Румен Трифонов отляво и Александър Тонев отдясно да затрудняват защитата на гостите. В 5-а минута вторият проби добре по фланга, влезе в полето на ирландците и пусна по земя, но Руи Мигел от чудесна позиция не успя да вкара. Четири по-късно обаче превъзходството на "армейците" даде резултат. След центриране от корнер, Павел Виданов засече топката и разпечата вратата на Клифтънвил за 1:0. ЦСКА не успя да наложи тотален натиск и след попадението гостите изнесоха играта в по-предни позиции. Това отвори пространства за по-бързите футболисти на "червените", но опитите за извеждащи подавания по фланговете и центрирания не даваха желания резултат. Играта бе разпокъсана, а интересните моменти пред двамата вратари липсваха. В 16-а минута Тонев отправи тежък далечен удар отдалеч, но топката мина покрай гредата. Четири по-късно след центриране от фаул Руи Мигел отигра изключително левашки и от гол линията прати кълбото не във вратата, а върху горната греда! В 21-а минута Трифонов бе чудесно изведен отляво, но не си поведе добре топката и пропусна удобна възможност. Шест по-късно "армейците" разиграха добре в полето на Клифтънвил и Маркиньос подаде на непокрития Янчев в полето на ирландците. Капитанът на ЦСКА обаче би високо над гредата. В 30-а минута Караджов не излезе добре при центриране от корнер, но за щастие нямаше футболист на гостите, който да накаже грешката му. Пет минути по-късно "червените" стигнаха до разбъркване пред ирландския страж, но бранителите на Клифтънвил се справиха. Последваха минути, в които играта бе доста разпокъсана, но в 41-а Руи Мигел, който съвсем се бе изгубил на терена, бе изведен в полето на Клифтънвил, но би покрай вратата.

В първите секунди на втората част "червените" организираха много добра атака, Тонев отдясно бе изведен сам срещу вратаря, но би силно над вратата. След добрите начални минути обаче, футболистите на Павел Дочев отново заиграха доста припряно и грешаха всеки 2-и, 3-и пас. В 59-а минута съдията сбърка, след като вдигна засада на току що влезлия Димитър Илиев. Четири по-късно Маркиньос стреля отдалеч, но вратарят изби. Секунди след това гостите като по чудо се разминаха с втори гол, след като защитници на Клифтънвил два пъти избиха удари на Маркиньос и Митко Илиев от гол линията. В 72-а минута "армейците" организираха прекрасна атака и стигнаха до така желаното второ попадение. Маркиньос след добра тройна комбинация на скорост по земя излезе на чиста позиция и вкара за 2:0. Две по-късно ЦСКА направи преднината си класическа. Румен Трифонов бе изведен сам срещу вратаря и технично го прехвърли – 3:0. В 84-а минута Гарет бе изгонен за груба игра срещу Иван Караджов. До края мачът се доиграваше.

ЦСКА: Караджов, Виданов, Стоянов, Акуаро, Минев, Янчев, Галчев, Маркиньос, Трифонов, Тонев, Руи Мигел

chelsea28
28.07.2010 12:13

levskar_95 Те Батето завърпиха и 2:2 срещу Реал Мадрид *thumb_up*

chelsea28
28.07.2010 12:09

Класика за ЦСКА на старта в Лига Европа срещу работници и непрофесионални футболисти *lol*. Браво цска кефете се. *lol*

Dankow
28.07.2010 11:17

levskar_95 отивай си пиши домашните синьо недоразумение такова! *lol*

levskar_95
28.07.2010 10:56

заблудени фенове на цецка с такава игра и В група 6те ви бият.Да кажа да онзи малоумник,4е Бате направиха два равни срещу Ювентус нали заблудено фен4е на цецка и Жилина биха Астън Вила на Вила Парк,тай4е замъл4и тъпо армей4е *erm* *sick* *devil* *evil*

CSKA_champions
28.07.2010 10:18

Левскарчета,от миналата година,разликата е че ЦСКА отстраниха Динамо Москва като гости с 2-1,а Левскки паднаха от БАТЕ за ШЛ,така че не можеш да кажеш,че ЦСКА са били по-слаби. denso_90_vn не знам дали ще играят с бастуни,но по-скоро знам,че Калмар ще играят с бастуни *lol* Калмар 2-0 Левски(поне) *joking*

denso_90_vn
28.07.2010 08:46

ant00ni00 братле, те тея сините и от скиорите отпднаха бе! Аз само искам да знам от кого трябва да отпаднат че да спрат да приказват? От скиори, трактористи отпадаха ама не! Май с едни пълни БАСТУНИ трябва да се срещнат и да отпаднат от тях че да спрат най накрая! Айде само ЦСКА и 3:0 си е супер! Защо да ги унижаваме бе синии? Ние имаме сърца и уважение към противника ама на първи "NO MERCY"

chef
28.07.2010 03:09

ManUtdTillidie самият факт че ви викат евроидиоти означава много. победата над ливърпул не единствената. били сме ги и друг път но незнам колко си голям че да знаеш тези неща. без значение колко отдавна е било. първите в ШЛ ок ама те годините си минават и ще стане както с цска - те са играли полуфинал за КЕШ ако си бил жив да го гледаш. така че стига с тая ШЛ че омръзвате вече.

ant00ni00
28.07.2010 02:03

ManUtdTillidie искам да те поправя че тази победа не е вархът на сладоледа казвам го без да искам сега да суздавам скандали за предишни победи и на двата отбора ако тругни да си говорим за успехи нз на кои отбор ще са най - големи

ManUtdTillidie
28.07.2010 01:58

Самия факт че ни викате Евроидиоти говори какви идиоти сте вие , Левски в последните години загуби от слабаци и какво ?! Ние сме първите Българи които играха в групите на Шл ние бяхме на 1/4 финал на купата на Уефа , не ние бяхме най-слабия отбор в групите на ЛЕ а вие такаче по сметките излиза че ц(*ка е абсолютният евроидиот и само малоумните чорбари могат да викат евроидиот на най-успелия в Европа Бг отбор. Даа и сега знам какво ще ми кажете , прословутата ви победа над Ливърпул на Анфийлд . Те ви биха първия мач 1:3 и се знаеше кой минава напред и затова пуснаха резервите което доведе до най-голямото постижение в Историята ви - една гола победа която не ви донесе нищо , даже не ги отстранихте . Веднага се разбира за какъв евроборец става дума като чуеш че върхът на сладоледа в историята им е една победа която нищо не им е донесла.

ant00ni00
28.07.2010 01:50

levskar_95 абе еи нещастник нии може да сме били готавачите ама вии и едни селяни като вас трактористи неможахте да биете еи такива като теб развалят отношенията между феновете вместо всички да се радваме за булгарските отбори шот националите скоро няма с кво да ни зарадват се храним един друг и подценяваме по тоя начин успехите на отбрите ни в европа *beer* наздраве на всички и дано да имаме 4 отбора в евро турнирите

28.07.2010 01:45

Брато Фулъм не са отбор с дълга скамейка и разликата между резевния им отбор (този които едва успяхте да удържите в София) и 1-вия е огромна , да не говорим че тогава Фулъм едва се класира за 16финалите и от тогава започна да шляпа дупета умело а и Ц(*ка не е постигнала нищо значително в Европа освен някакви смешни победи в следствие на това че вече нямате шансове да ги елеминирате такаче ЦС*ка в Европа е пълна нула .

EMRE_5
28.07.2010 00:49

Руй Мигуел - титуляр, титуляр *lol*

28.07.2010 00:02

blg,ЦСКА завършиха 1-1 с финалиста Фулъм. ГЛАВНО!!!->Когато ЛеФски биха с 6-0 се радвах,но после всичките говедца започнаха да си показват рогцата и да се фукат,да викат,че ЦСКА(Цецка-не можете ли нещо по умно да измислите?!?)не струват и т.н.,само заради това много искам Калмар да ви бият и не ми се мисли как ще ви викаме *lol*

blq
27.07.2010 23:42

Имах в предвид цецка_"champions" *lol*

blq
27.07.2010 23:41

Да питам прасенцето под мен, защо ние да имаме наглоста да говориме, след като именно вие прасенца дзурлести бяхте най-слабия отбор в ЛЕ? Де*а и смешниците сплескани *lol*

pLe0mAx_vr
27.07.2010 23:39

Абе уинър как търпите такова поведение...Вкарайте малко ред...Хора, а на вас какво ви става. Какво само се обиждате все едно е дошъл края на света и ще оживее този който напсува другите най-добре....Ебаси (с извинение) психиката...

27.07.2010 23:04

А бе,изродясали говеда!?!Евроидиотите,дето паднаха от всякакви аматьори и тези които се фукаха дето биха с 6 - 0 Дъндолк,които са 3 пъти по-слаби от Клифтънвил.Обаче съм сигурен,че ако бяхме с Цибалия и ги бяхме били с 3 - 0 нямаше да викате така.И главно,след миналия сезон,как не се скрихте,ами се показвате и смеете да бръщолевите.Да не би да не видяхте как Литекс смазаха Жилина (въпреки равенството),а вие паднахте и в двата мача!Онова на голлинията пък на Руи Мигел му се удари,пък и въпреки,че нямаше засада,съдията даде такава,и да беше влязла топката-нямаше да има гол!Нима не си спомняте миналата година смешната физиономия на Гошо вратарчето при 2-0(не че иначе гледа много по-различно) *lol*

JorGy
27.07.2010 22:50

абе дракул скрий се малко бе.. това дето ти казваш са прозвищета на отборите, а това дето ние казваме са професиите на играчите от отбора срещу, който ЦСКА игра *wink* наще бяха професионални отбори... този- не!

igotleanxD
27.07.2010 22:47

Евалата на Клифтънвил страшен отбор независимо от това,че не са профисионалисти играят като такива цецка са пълен смях аз лично днес бях за Клифтънвил,защото се раздават до краи и не са професионалсити ако цецка играха срещу други щяха да паднат с много *smile*

dracula88
27.07.2010 21:59

Не знам кой ще победи в неделя, но ще ми е много интересно ако това е ЦСКА, тея смешници с категоричните изказвания какво ще казват тогава?

Защото ирландците може и да са готвачи и всякакви, но ЦСКА победи! А какво стори кенефски срещу трактористите, скиорите и всякаквата друга паплач? Май изпущате този момент!

27.07.2010 21:54

А ти кажи на твойте фр да се научат да пишат . Ще ви бием хубаво в Неделя чорбари.

levskar_95
27.07.2010 21:45

ауе аз съм бил селяк да бурзам да ви натрия носа съм на направил някои правописни грешко разбирам как се кефиш,4е твоя отбор е бил северноирландски тим с двама професионалисти евала 4орбар4е *party* *erm* *sick* *thumb_up*

Mi7a4e7o
27.07.2010 21:38

levskar_95 а ти се научи да пишеш правилно бе селяк ! ;щ

levskar_95
27.07.2010 21:30

радвате се прасенца,защото неделя 6те се 4удите каде да се скриете и отново поздравления 6те победихте готвачите на С.Ирландия *lol* *party* *erm* *lol*

levskar_95
27.07.2010 21:28

много сте зле 4орбари радвате се,4е бихте аматьорски овбор евала *erm* *lol*

MOROZOV
27.07.2010 21:18

говедата забравиха че играха с некакви бУТОШАрИ та сега дигнаха рогите на 1.07.2010 3/0 *beer*

gogatakts
27.07.2010 21:07

хахаха *lol* звездната селекция громи с 3:0 сервитиори

Gogata85
27.07.2010 20:24

малеееее как се дразняяяяя какви са тея нещастници беееее и искат да давам некви пари за да ги гледам ли бе. те трябва да дават пари на феновете за тая мъка дето им причиняват *angry*

27.07.2010 20:07

Еми Левски са тези които ще ви направо разпилеят в Неделя това са те . Два мача срещу келнери , чистачи , детегледачи итн се излагате *lol* *lol*

monte_carlo
27.07.2010 19:58

Най-ме изкефи как Стоянов,ако не се лъжа от гол линията извади топката в аут,е няма такова положение *lol* Няма какво да ме гледаш.Срещу някакви зъболекарчета,келнери и разни такива 1 гол до момента.Левски ще ви мете у неделя Гара Дембеле ще ви мушне най-малко 2 гола.А вие с тея смешни атаки гол няма вкарате.

JorGy
27.07.2010 19:57

и като ни гледаш сравнение ли ще правиш?

monte_carlo
27.07.2010 19:50

ЦСКА са много смешни,ама много.В неделя не само ще има победа за Левски,но и очаквам разгром с оглед на играта на двата отбора.

pa4o80

къде го гледаде мача?аз сега идвам и не мога да намеря никакъв линк.кажете някой.иначе очаквах повече голове.малко е само един.

Notlike
27.07.2010 19:45

Как ще изпусне от 1 метър тоя кавал бе, той много прост. Едно пишлеме първи клас ще го вкара това положение..