Поморийци приключиха контролите с равен срещу Етър

18:38
Горещото време измъчи футболистите на Етър Велико Търново и Черноморец Поморие в контролата помежду им във Велико Търново. Мачът се игра в изтощителна жега и  завърши наравно - 1:1. И двата гола паднаха от дузпи след почивката. "Болярите" първи реализираха 11-метровия удар в тяхна полза, а в средата на второто полувреме Цветан Филипов изравни от бялата точка.

Старши треньорът на гостите Петър Хубчев даде шанс за изява на всички здрави играчи, с които разполага. Заради различни травми на терена не излязоха Любомир Божинов, Илиян Шерденов и Кристиян Узунов. Емилиян Манев пък отсъстваше заради ангажименти с юношеския национален отбор до 19 г.

Проверката във Велико Търново беше последна  за лятната подготовка на поморийските "акули", които ще стартират в новото първенство на Източна "Б" група с домакинство срещу новака Доростол на 31 юли.