Трагичен ЦСКА отнесе петица от анонимници, Сектор Г скандира \"боклуци\" и \"оставка\"

20:54
ЦСКА загуби от Олимпиакос Никозия с катастрофалното 2:5 в контрола между двата тима на Националния стадион "Васил Левски".

Срещата бе официално представяне на отбора за новия сезон. Привържениците на "червените" обаче нямаха поводи за радост, тъй като любимците им играха отчайващо слабо, особено в защита.

Преди началото на двубоя новите попълнения на "армейците" бяха представени на феновете, болшинството от които ги аплодираха, но в типично български стил се чуха и освирквания. След "новобранците", на терена един по един излязоха и останалите играчи. Най-много "любов" от трибуните получи капитанът Тодор Янчев.

В 4-а минута след центриране от фаул Руи Мигел стреля в купа от футболисти. Защитата на гостите обаче изчисти в корнер. Последва не особено прецизно заучено положение, от което "червените" не успяха да постигнат нищо. В 7-а минута Иван Караджов хвана шут на Да Силва от пряк свободен удар. Играта бе доста разпокъсана в началото, а Олимпиакос се опитваше предимно с високи топки към нападателите си да тормози бранителите на ЦСКА. "Армейците" пък търсеха извеждащи подавания от дълбочина по крилата. В 15-а минута главният рефер Ангел Ангелов сякаш забрави за приятелския характер на мача и изнерви обстановката, след като на два пъти върна "червените" да пребият един фаул и накрая даде топката на кипърците. Спас Делев действаше добре по левия фланг на "червеното" нападение. В 17-а минута обаче дребничкият футболист не успя да продължи хубава атака и сбърка паса към Руи Мигел. Три по-късно защитата на ЦСКА не се справи добре при едно центриране от фаул, футболист на Олимпиакос засече на далечната греда и ударът му срещна страничния стълб. Кенмогне притича и от няколко метра прониза Караджов. След като поведоха в резултата, гостите предимно с нарушения накъсваха играта на "армейците", която и без това не се получаваше. В 31-а минута Маркиньос бе оставен нeпокрит в полето на противника, но с глава би високо над вратата. До края на полувремето ЦСКА доминираше, но не успя да извлече почти нищо от постоянните центрирания пред противниковата врата.

Треньорът на гостите смени целия отбор след почивката, като остави само вратаря. Това обаче не попречи на Сотиру в 46-а да изпревари Чавдаров и да удвои преднината на гостите. Три по-късно Виданов се намеси решително при опасна атака на Олимпиакос. Слабата игра на ЦСКА предизвика бурни освирквания и скандирания "боклуци" от "червената" агитка. В 55-а минута футболист на кипърците надигра Виданов, влезе в полето на "армейците" и стреля, но Чавдаров с крак изби. Топката попадна у непокрития Мартинс, който покачи на 3:0, а публиката започна да вика "оставка". Агитката на ЦСКА изрази иронично недоволството си, като аплодира стража на Олимпиакос при смяната му. В 65-а минута нова добра контра на кипърците доведе до четвърти гол, а публиката запя "още, още". "Червените" се стараеха в предни позиции, но предвид катастрофалния резултат настроение в играта им нямаше. В 74-а минута Олимпиакос можеше да увеличи преднината си, но гредата спаси Чавдаров. Четири по-късно и ЦСКА вкара. Маркиньос асистира на Костадинов за 1:4. В 83-а Дечев с далечен шут върна още едно попадение. Малко след това обаче Онейма за пети път направи защитата на "червените" за смях.

ЦСКА стартов състав: Караджов, Минев, Виданов, Акуаро, Стоянов, Янчев, Тиеро, Делев, Маркиньос, Тонев, Руи Мигел

Lollipopp
23.07.2010 21:50

не че са се изложили , те просто толкова си могат *lol*

spurs_92
23.07.2010 19:44

Тези постижения отдавна са постигнати от ЦСКА. Пък и немисля че 1-17 е кой знае какво постижение *lol* .Нека ти опресня паметта ЦСКА има ТРИ полуфинала в ЕВРО турнирите-ЛЕВСКИ-0, ЦСКА има 10-12 четвъртфинала за КЕШ,КНК , УЕФА и тн. Нека ти напомня и как влязохте в прослувутите групи на ШЛ ами с адски късмет падна ви се осмия в Италия който между другото същия сезон изпадна в серия Б за който това беше Евродебют ( и то неочакван) след влизането всички знаем какво стана нали? И какво последва нали? ОООО да ТАМПЕРЕ, БАТЕ БОРИСОВ, ЖИЛИНА, ДЕБРЕЦЕН а СЕГА И КАЛМАРИТЕ ЩЕ ВИ ИЗЯДАТ *beer*

Amihappy
23.07.2010 17:45

Аз ще ти кажа постиженията на Левски в последно време по Европейските турнири щом не ги знаеш.1/4 Финал за купата на УЕФА ,за което ЦЕЦА може само да санува мокри сънища и да гледа по ТВ.Първият български отбор в групите на ШЛ също се казва Левски,а не ЦЕЦА!Когато постигнете тези постижения можете да се обаждате и да бълвате свинската си пумия!

spurs_92
23.07.2010 14:39

Ами как ще знаеш като си зает да гледаш евробитките на Левски с Дебрецен и другите грандове *lol* . Сега ще ти избороя някой провали на ЦСКА в последните 20 години:92-Парма-ЦСКА 1-1 и 0-0 продължава ЦСКА

23.07.2010 14:02

Не знам в последните 20 години ЦСКА да имат някакви успехи в Европа, за да сме комплексирани.

spurs_92
23.07.2010 13:12

Вие левскарите сте толкова ломплексирани от успехите на ЦСКА в Европа, че стигнахте дотам да се радвате при всяка загуба в контролен мач.Нормално е 5 дена преди първия мач за сезона футболистите да не се напрягат много за да не стане някоя контузия.А разликата между ЦСКА и Левски е че ЦСКА се дъни в контролите а ЛЕВСКИ в мачовете в ЕВРОПА! По-добре сега да паднем с 2-5 отколкото после в официален мач да ни бият- Беверен, Тампере, Жилина, БАТЕ ,Дебрецен и тн. в безкрайния списък от смешни загуби от "смешни" за вас отбори.Пък и Левски загуби 4 от 5 конртоли ама тогава си мълчахте а? И последно кажете ми КОГА ЦСКА Е ОТПАДАЛ ОТ ПОДОБНИ НА СПОМЕНАТИТЕ ПО ГОРЕ ОТБОРИ? *lol*

svilen4o0
23.07.2010 12:50

много лошо ... е тва е смешната агитка на цска .... кога сектор "Б" ще бъде срещу Левски - Никога е тва е смешния отбор на цска .. много добри бяха ама сега май млъкнаха ... на 1-ви ще има голов спектакъл *wink* 7 е добро число .. *lol* *party*

krisoBG
23.07.2010 12:01

свине, жалки сте, закривайте се. на 1-ви август ще блеснете пак по същия начин. свинята майка Дучан беше прав, че мачът ви с кипърците ще бъде спектакъл.. 7 гола все пак *joking*

Fabregas_boy
23.07.2010 09:17

Kalinho,12-годишен ще викаш на тоя дето го виждаш в огледалото.Ама като за начало вземи се научи да пишеш,защото хората иначе се бъркат за това кой е ,,баткото".

angel_20_11
23.07.2010 08:27

jurka5 тази година станаха но предната година бяха 2-ри или 3-ти понеже те унгарците мачкат на футбол ... недейте да се правите на мн интересни че сме паднали щото вие как сте се усирали в европа ама толкова много сте се усирали че няма накъде повече след 1-ви август ще говорим да не стане като миналата година да нямате нито един точен удар а ?

golemiq_geshan
23.07.2010 01:23

Ко спорите тука бе просто чорбетата са слабички и то доста *lol* *lol* *joking* *party*

izrodchetoo
23.07.2010 01:11

Трагичен ЦСКА отнесе петица от анонимници, Сектор Г скандира "боклуци" и "оставка" *lol* *beer* Наздраве за победата и приближаването на групите левскари *stop* Чорбета бой ви макаи срещу нас , и в ЛЕ *party*

Leader78
23.07.2010 00:11

хахахах мача бил уговорен хахахахах жалки мърши некви аматьори ви разпиляха *lol*

Jurka5
22.07.2010 23:37

angel_20_11,Дебрецен е шампион на Унгария!!И резултата,който спомена беше в два мача!А тея в 18-а дивизия на Кипър..

angel_20_11
22.07.2010 23:34

по добре да падаме в контроли с по 2:5 и да мачкаме в европа отколкото да бием в контроли и да падаме от жалките дебърцини с 4:1 май ги забравихте как миналата година те ви в шл квото и да говорите че са ни били 1-ви август има след него ще говорим *smile*

donatelo
22.07.2010 23:30

Каква контрола,какви 5 лева?Тия нещастници ви сритаха насред София бе титани(БОКЛУЦИ) *lol*

Kalinho
22.07.2010 22:45

абе не знам ама пред 6000 зрители да те бият така, върви разправяй, че било контрола. Той вярно тъпия боклукчия каза за цената на билетите" 10 лева ама гледате шоу" вярно ставало голямо шоу 2:5

gangsteraa
22.07.2010 22:29

Не е аз не мога да се подигравам на провал на БГ отбор срещу чуждестранен , но при представяне на тима за новия сезон , домакинство на националния стадион и играеш с некви боклуци тва не е за вярване , че са паднали така ... Тук и дума не може да става то контрола ко ги вълнува , ми няма как да не ги вълнува при положение , че представят отбора си , който ще защитава червения цвят през сезона и то на своя територия на националния стадион ... Разбирам да играят в турция германия нещо нито в наща нито в тяхната държава и ейтака просто , но тук място за извинения няма ! *evil* *angry*

Kalinho
22.07.2010 22:15

Момченцето на фабрегас, вярно ти е време да ходиш да си пиеш млякото и да спинкаш. Лацио да не играха с първия си отбор ама Фулъм играха с резервите на дубала и едно е победа в Рим друго е равен в София *smile* ама нали си на 12 год. как да ги разбереш тия неща.

22.07.2010 22:10

ЦСКА-то като биеше Арминия Билефелд и ПАОК левскарите мълчаха,ама сега веднага ревнаха *wink* И преди да кажат:,,Е да,ама бяхте последни в ЛЕ" да ама там влезнахме след като отстранихме Динамо Москва,а после взехме точка от бъдещия финалист-Фулъм.А ПРЕДПОСЛЕДНИЯТ ЛеWCки как попадна там-отпадане от ШЛ и победа над чистачите на Лацио *thumb_up* Аре лека на всички!

bradata63
22.07.2010 21:44

Не виждам какво чудно има ЦСКА да падне от Олимпиакос та бил той и от Кипър-3та дивизия.С футболисти на вересия толкоз,но само това ли е проблема стадион трагедия, управата също не е за коментиране.Само с рошави гърди не стова!

mimoo
22.07.2010 21:39

Контролен мач... толкова си могат... след третия кръг ще сменят Павката хахаха

BoBi_Levskara
22.07.2010 21:38

Да контролен мач а представите с колко щяхте да паднете в официален.Може и да е контрола ама е ВТОРА ДИВИЗИЯ НА КИПЪР.Незнам дали може да го осъзнаете какво значи това.Все едно сега Родопа да ви бие 2:5 като гости и вие да кажете е голяма работа контролен мач е.СРАМЪТ СИ Е СРАМ.КРАЙ ТОЧКА.

Pinchero
22.07.2010 21:35

Това е контролен мач по дяволите, кфо толко ше си мислите голяма работа 2:5 ... на 1 август ще се види кой е по добрия, не се напрягайте *smile*

22.07.2010 21:26

Имах предвид Олимпиакос Никозия не Дъндолк. *wink*

22.07.2010 21:25

Дъндолк са 3-ти в Кипърската "Б" група.Преди някой да каже БАТЕ, Жилина или Тампере да си спомни за този мач.Честно ви казвам аз като левскар съм потресен.ПОМИСЛЕТЕ ДОБРЕ ПРЕДИ ОТНОВО ДА СЕ ПОДИГРАЕЕ.Тва е да за урок на всички цскари.Не е за вярване втородивизонен кимпърски отбор да ти вкара 5 гола.