Нова авторитетна победа на ЦСКА в Германия, този път над ПАОК

21:25
ЦСКА победи ПАОК с 3:1 в контролна среща от лагера си в Германия.

В началото на срещата интересните моменти не бяха много. 17-а минута обаче се оказа щастлива за "червените". Спас Делев центрира от фаул и Павел Виданов засече с глава за 1:0. След попадението "армейците" имаха леко превъзходство, но да края на полувремето не успяха да стигнат до втори гол.

ЦСКА контролираше срещата и след почивката. Много активен бе Спас Делев, но и той, и съотборниците му грешаха последния пас. И двамата треньори смениха почти всички състезатели, което попречи на отборите да покажат истинските си възможности. В 78-а минута защитник на гърците си отбеляза автогол след центриране на Румен Трифонов. Две по-късно обаче ПАОК намали на 1:2 след разбъркване пред Здравко Чавдаров. В 89-а минута Николай Манчев реши всичко в мача с трети гол за "червените".

ЦСКА: Чавдаров, Минев (70\'Дечев), Виданов (46\'Акуаро), Стоянов (66\'Попов), Трифонов (79\'Велинов), Янчев (46\'Галчев), Тиеро (66\'Янев), Делев (75\'Костадинов), Маркиньос (70\'Манчев), Гранден (46\'Тонев), Руи Мигел (62\'Маркес)