БГ Амкар обърна Том Томск, Кушев вкара, Пеев с асистенция

20:09
Българският нападател Мартин Кушев отбеляза гол, а тимът му Амкар победи Том Томск с 2:1 в мач от 12-я кръг на руското първенство.

Сергей Кириленко изведе гостите напред в 67-а минута от дузпа. Четири по-късно обаче Кушев изравни, също от бялата точка. Амкар стигна до драматичен обрат секунди преди края на добавеното време. Георги Пеев изведе Александър Коломейцев и последният донесе успеха на своите.

Мартин Кушев, Пеев и Захари Сираков игра пълни 90 минути за тима от Перм. След тази победа отборът им заема 12-о място с актив от 12 точки.