Черноморец Бургас победи Равда в контрола

13:33
Под непрестанния дъжд на стадион "Лазур" отборите на href="http: / /chernomorets-burgas .winner .bg" target="_blank"> href="http: / /chernomorets-burgas .winner .bg /" target="_blank">Черноморец Бургас < /a> < /a> и href="http: / /fk-ravda- .winner .bg" target="_blank">Равда 1954 < /a> изнесоха един мъжки и коректен двубой , в който надделя по-класния тим на домакините . Пламен Крумов откри след хубава комбинация в наказателното поле на гостите още в 3-а минута . Последва силен натиск на "акулите" и в 23-а минута Георги Андонов след самостоятелна акция покачи на 2:0 .
/>
/> До края на полувремето бургаския тим беше по-настойчив , но до ново попадение във вратата на Равда не се стигна .
/>
/> През второто полувреме дъждът още повече се засили и накара футболистите да играят на предела на възможностите си . Верен на практиката в първите контроли да се използват всички футболисти , Красимир Балъков заложи на изцяло нова единайсеторка . Черноморци имаха териториален превес , но при една контраатака Петър Колев успя да надиграе защитата на домакините и да отбележи почетен гол за новаците в Източната "Б" група .
/>
/> В края на срещата опасни изстрели към вратата на Равда отправиха Тони дос Сантос , Мартин Тошев , Роберто Карбони и Костадин Дяков , но резултатът се запази непроменен .
/>
/> Следващият мач на стадион "Лазур" е в понеделник , 12 юли  когато href="http: / /chernomorets-burgas .winner .bg /" target="_blank">Черноморец Бургас < /a> ще срещне тима на Созопол .