ЦСКА победи контролно Хановер в голово шоу на германска земя

21:30
ЦСКА победи отбора на Хановер 96 до 23 години с 4:3 в контрола от лагера си в Германия.

"Червените" поведоха в 13-а минута, когато Николай Манчев засече добър пас на капитана Тодор Янчев за 1:0. Десет по-късно Димитър Илиев след хубав индивидуален пробив удвои резултата. В 30-а минута германците намалиха, след като Бейл от границата на наказателното поле прониза Иван Караджов. Секунди преди края на първата част стражът на "армейците" увисна фатално при центриране от корнер и Хофман изравни.

Второто полувреме започна равностойно, но след 60-а минута ЦСКА постепенно установи надмощие. Така се стигна до 64-а, когато Руи Мигел бе повален в полето на Хановер и реферът свири дузпа. Маркиньос от бялата точка вкара за 3:2. След попадението "червените" организираха още 2-3 хубави атаки и в 84-а минута Руи Мигел с хубав шут матира вратаря на германците да четвърти път. Две по-късно обаче Бюхлер с удар от границата на наказателното поле намали на 3:4

Ето и съставът на ЦСКА:

ЦСКА: Караджов, Акуаро (46\'Стоянов), Минев, Виданов, Трифонов, Тонев, Гранден, Маркиньос, Манчев (70\'Янев), Янчев, Илиев (46\'Руи Мигел)